Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Archiwalne Transmisje Lotto

Jak wiadomo losowania lotto można śledzić w internecie, gdyż zostały udostępnione graczom przez Totalizator Sportowy na ich stronie.
tv lotto archiwum
Nie udostępniamy archiwalnych zapisów transmisji, znajdziesz je na oficjalnej stronie - http://www.lotto.pl/studio-lotto/archiwum-losowan


Dzięki archiwalnym transmisjom losowań możesz sprawdzić studio lotto z dnia kiedy nie mogłeś oglądać telewizji. A może warto nie sprawdzać wyników na stronie głównej portalu i dać sobie trochę emocji związanych z kolejnym pojawianiem się uwielbionych liczb. Kto wie czy nie wygrałeś. Czasami zdarza sie tak, że ludzie gubią kupony lotto. Jeśli znajdziesz jakiś zaginiony kupon, możesz oglądnąć losowanie i poczuć się tak jakby to działo sie teraz. Musisz pamietać, że nawet taki osierocony kupon może dać Ci wygraną, gdyż organizator gier liczbowych rezerwuje dużo czasu na odebranie należnej nagrody.
wylosuj liczby na chybił trafił
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Eurojackpot w Polsce od września 2017!

Eurojackpot to bardzo ciekawa gra lotto, którą p.. | 18.06.2017


Zobacz na co ta rodzina wydała 429 milionów $ wygranych w Lotto

Po wygraniu na loterii warto zainteresować się n.. | 12.06.2017


Poznaj historię człowieka, który wygrywa znacznie więcej niż inni

Nigdy nie ufaj człowiekowi, który niby pokonał .. | 31.05.2017


Logowanie

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl