Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Archiwum Wpisów - Newsy Lotto

27.08.2010 Kumulacja w Lotto!

Już jutrzejsze losowanie i wyniki lotto mogą nam przynieść zwycięzcę, który zgarnie 15mln złotych w Lotto. Po wczorajszym losowaniu Lotto, z racji, że nikt nie wytypował trafnie szóstki, pula przeniosła się na losowanie sobotnie. Zapraszamy na naszą stronę do oglądania losowania lub sprawdzenia wyników tuż po losowaniu, aktualizujemy wyniki lotto tuż po losowaniu, najszybciej jak to możliwe. Fakt takiej kumulacji jest wart odnotowani dlatego, że od podniesienia stawki do 3zł nie mamy tych kumulacji za wiele. Ostatnio też został rozbity bonus w Multi Multi i wyniósł 1,5mln zł. Życzę aby jutrzejsze losowanie gier losowych wszystkim przyniosło wspaniałe wyniki lotto dające wygraną.

08.08.2010 Milioner z oleśnicy!

Czwartkowe wyniki lotto przyniosły nam wbrew nadziejom na większa kumulację jednego zwycięzcę. Jest nim mieszkaniec Oleśnicy, który zagrał za 9zł. Niezła inwestycja? Zagrawszy w lotto (na chybił trafił) wygrał 12 855 531 zł. Jak informuje strona lotto w 2010 roku przybyło już 32 milionerów, łącznie jest ich 741. Jednak nadal nie ma takiej sytuacji by w naszym kraju pojawiały się kumulację 100 milionów złotych.. Można mieć jedynie nadzieję, gdyż wyższa cena zakładu lotto nie zachęciła zbyt wielu graczy do oczekiwania wyników lotto podczas transmisji, z kuponem w drżącej dłoni. Zapraszamy na nasze forum gdzie można wypowiadać się na wszelkie tematy dotyczące gier losowych i nie tylko.

27.07.2010 Mamy Forum!

Już od jakiegoś tygodnia na naszej stronie pod adresem http://forum.wynikilotto.net.pl funkcjonuje Forum. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i dzielenia się swoimi opiniami, przygodami i typami lotto! Konto założone na forum w przyszłości prawdopodobnie posłuży też do czatowania na głównej stronie naszego serwisu. To nic nie kosztuje, a pozwoli rozwinąć społeczność graczy wymieniających się doświadczeniem w internecie. Oczywiście na forum można także porozmawiać o każdej innej sprawie. Serdecznie wszystkich zapraszamy ponad podziałami :).

Wstecz | Dalej
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Historia gry Keno, która narodziła się przed Chrystusem w Chinach

Jeśli jesteś zaangażowanym graczem powinieneś .. | 18.10.2017


Siedem argumentów przychylnych loteriom

Tym razem spójrzmy czy da się znaleźć jakieś .. | 11.10.2017


Siedem argumentów przeciwko loteriom

Gry Lotto to nie tylko dobra zabawa, ale wiele zag.. | 09.10.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl