Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Bracia posłuchali się mamy i wygrali

Bracia posłuchali się mamy i wygrali

Naprawdę wiele zawdzięczają swojej matce pewni bracia, którzy właśnie trafili pulę w loterii "Pick 5". Jay oraz Christopher zagrali w tę grę ostatniego piątku, używając liczb, które zasugerowała ich matka Betty.

Numery od matki dostał Jay i pokazał je bratu. Wspólnie postanowili, że warto by zagrać. Mieliby czego żałować gdyby odpuścili. Jak często zdarza się Wam taak sytuacja, że odpuszczacie? Gdy zapomni się wysłać kuponu aż strach sprawdzać lotto wyniki na żywo w internecie. Po raz kolejny, a przynajmniej w przypadku bohaterów naszej opowieści okazało się, że matka ma zawsze racje. Dzięki niej wygrali po 25 tys $, a po odjęciu podatków - 17 750 $.

Szczęśliwi bracia zajmują się wynajmem nieruchomości i ich obrotem. Wygraną zamierzają zainwestować w biznes - jak mówią przedstawiciele loterii. Oczywiście dzięki zdobyciu małej fortuny mogą odwdzięczyć się mamie. Jeszcze nie zdecydowali co będzie odpowiednie żeby jej podziękować. Zastanawiają się też czy nie powinni spytać jej o numery przed gigantyczną kumulacją 301 mln $ w Powerballu. Jeden z braci często korzysta z jej rad numerkowych i jak mówi ona ma po prostu szczęśliwą rękę do gry.

Gra liczbowa, w której wygrali jest podobna do mini lotto. Tak jak w polskim odpowiedniku losuje się 5 liczb, z tą różnicą, że wszystkich jest tylko 10 (od 0 do 9). Można też wybrać stawkę za którą się gra oraz sposób gry - czy wszystkie liczby mają być trafione i wygrana będzie wysoka, czy liczą się też mniejsze trafienie ale stopnie wygranych będą mniej atrakcyjne. Prawda, ze ciekawa propozycja? Zwłaszcza ze względu na fakt ile można wygrać i ile kosztuje zakład (w przeliczeniu 2 do 4 zł).

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Wygraj 5 000 0000 w kumulacji Lotto!
Nowszy artykuł: Zagraj w kumulacji o 7 mln zł
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Historia gry Keno, która narodziła się przed Chrystusem w Chinach

Jeśli jesteś zaangażowanym graczem powinieneś .. | 18.10.2017


Siedem argumentów przychylnych loteriom

Tym razem spójrzmy czy da się znaleźć jakieś .. | 11.10.2017


Siedem argumentów przeciwko loteriom

Gry Lotto to nie tylko dobra zabawa, ale wiele zag.. | 09.10.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl