Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Były piłkarz Chelsea trafił szóstkę w Lotto

Były piłkarz Chelsea trafił szóstkę w Lotto

Środkowy Chelsea, który zarabiał 25 funtów tygodniowo grając profesjonalnie w piłkę nożną w latach pięćdziesiątych, zgarnął niedawno kumulację 5,5 mln funtów w Lotto. Terry Bradbury grał razem z takimi piłkarzami jak Jimmy Greaves czy Terry Venables.

Pan Bradbury ma obecnie 75 lat i grał także w Southend United oraz Wrexham. W sobotę udało mu się wygrać dokładnie 5 517 016 funtów w sobotnim losowaniu Lotto na Wyspach. Razem z żoną planowali kupno willi w Hiszpanii. Obecnie para ta mieszka w Buxton i w rozmowach z reporterami zawsze powtarzają, że wygraną przeznaczą na zapewnienie przyszłości swoim czterem synom. Mają też 9 wnuków, więc będzie komu pomóc. Willa, o której wspomniano ma być rodzinnym miejscem spotkań np. podczas wakacji.

Dzięki tym pieniądzom Państwo Bradbury zrozumieli jakie to cudowne uczucie wiedząc, że ich rodzina nie będzie miała problemów z zapewnieniem sobie dobrobytu. Wszystko to dzięki trafieniu wszystkich sześciu wylosowanych liczb i będąc jedynym kto tego dokonał w losowaniu. Ciekawe zrządzenie losu dla byłego gracza, który dostawał maksymalnie 25 funtów tygodniowo. Pytany co sądzi o tym, że teraz piłkarze zarabiają 40 razy więcej mówi - za taką kasę nic tylko grać w nogę.

Źródło: bbc.com

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Kumulacja 18 000 000 zł dziewiątego lipca
Nowszy artykuł: Trzy szóstki w ostatniej kumulacji
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Gdzie kupić najlepszą zdrapkę Ekstra Pensja? [mapa]

Przeczytaj artykuł o zdrapkach, aby dowiedzieć s.. | 04.08.2017


Lipiec pod znakiem gigantycznych wygranych w Multi Multi!

W lipcu dwukrotnie wygrywano 10/10 w Multi Multi z.. | 31.07.2017


Najbardziej opłacalne zdrapki w wakacje!

Postanowiliśmy przeanalizować dla Was obecna syt.. | 19.07.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl