Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Czasami wygrywają Ci co naprawdę potrzebują

Czasami wygrywają Ci co naprawdę potrzebują

Para z New Jersey wygrała nagrodę loterii w wysokości 1 miliona dolarów, akurat wtedy gdy tego bardzo potrzebowała. Nie zdarza się to często, więc opisujemy takie przypadki. Głównie historie pochodzą z USA ponieważ tam, żeby zagrać w loterii trzeba zgodzić się na publikację wizerunku.

Jackie i Rande są laureatami marcowej nagrody Mega Millions (bardzo popularnej loterii z gigantycznymi pulami) w wysokości miliona dolarów. Para, która jest małżeństwem od 17 lat, z biegiem lat stawała przed poważnymi trudnościami. Najgorsze było to, że ich córka przegrała walkę z chorobą, pozostawiając ich z trzema małymi wnuczkami do wychowania.

Los im w końcu wynagrodził trudy. Nie odzyskają córki ale milion dolarów nagrody pomoże im w życiu znacząco. Ich kupon Mega Millions pokrywał się z pięcioma wylosowanymi białymi kulkami z 31 marca. Ich przyjaciółka Debbie, która pojechała z nimi do siedziby Lotto powiedziała: "Są najbardziej zasłużonymi ludźmi w stanie New Jersey, pomagali tak wielu innym ludziom w ich potrzebach, a teraz ich kolej na otrzymanie tego bardzo potrzebnego błogosławieństwa".

Małżeństwo opłaciło już najbardziej naglące rachunki, a reszta pomoże w wychowywaniu wnuków. Obojesą bardzo szczęśliwi, że będą mogli dać godne życie tej trójce maluchów.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: 19-latka wygrała na loterii dwukrotnie w ciągu tygodnia!
Nowszy artykuł: Najbardziej opłacalne zdrapki w wakacje!
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Kiedy Lotto przez internet?

Pod koniec roku 2018 zagramy w Lotto przez interne.. | 21.03.2018


Gdzie gracze chowają kupony Lotto? - te oraz inne dziwne przypadki

Z tego artykułu dowiesz się, gdzie schować kupo.. | 19.03.2018


Nadchodzące nowe zdrapki Lotto

Mała aktualizacja zdrapkowych nowości na polskim.. | 10.03.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl