Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Dwie główne wygrane w pierwszym polskim losowaniu Eurojackpot!

Dwie główne wygrane w pierwszym polskim losowaniu Eurojackpot!

Wczorajsze wyniki nowej gry pojawiły się ok. godziny 20:20 i o tej godzinie powinny one pojawiać się na naszej stronie regularnie. Wszystkie wygrane i wyniki znajdziesz na stronie http://www.wynikilotto.net.pl/eurojackpot/

Wczoraj dwie osoby rozbiły gigantyczną pulę 127 milionów złotych. Oba kupony zostały nadane w Niemczech. Dwóch Niemców wygrało więc po 15 363 349,60 eur. Trafili oni liczby 15, 22, 29, 33, 47 oraz 3, 7.

W Polsce najwyższe wygrane padły w czwartym stopniu! Aż 7 osób trafiło 4 plus 2 liczby i wygrało po 111 283.80 zł. Przykładowo w Niemczech za ten stopień płacono tylko 1333 euro. Skąd te rozbieżności?

Prawdopodobnie rozwiązała się zagadka droższych kuponów Eurojackpot w Polsce niż w konkurencyjnych krajach. Zgodnie z polskim regulaminem gry nadwyżki pozostające z wypłat niższych stopni (sprzedaż - wygrane) są dodawane do najwyższego ale polskiego stopnia wygranej. Nadwyżka wczoraj została przekazana do wygranych 4-go stopnia, dzięki czemu najwyższe polskie wygrane stały się jeszcze większe.

Nie wiesz jak grać w Eurojackpot? Przeczytaj zasady gry - http://www.wynikilotto.net.pl/eurojackpot/. Eurojackpot jest najmłodszą w Polsce grą losową. Pierwsze losowanie było właśnie wczoraj w Helsinkach. Gra sama w sobei istnieje dopiero od 2012 roku.

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Jedna osoba wygrała w Lotto aż 25 233 429,20 zł!
Nowszy artykuł: Ostatnia kumulacja Lotto rozbita w Węgorzynie
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Pierwsza Ekstra Pensja z dziesięciokrotną stawką trafiona!

Rekordowa wygrana w Ekstra Pensji! 15 październik.. | 23.10.2017


Historia gry Keno, która narodziła się przed Chrystusem w Chinach

Jeśli jesteś zaangażowanym graczem powinieneś .. | 18.10.2017


Siedem argumentów przychylnych loteriom

Tym razem spójrzmy czy da się znaleźć jakieś .. | 11.10.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl