Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Dziewczyna zakazała mu kupowania zdrapek, a on wygrał 1 mln $

Dziewczyna zakazała mu kupowania zdrapek, a on wygrał 1 mln $

Siedzi sam w zamkniętej, ciemnej łazience i po cichutku zdrapuje kupon zdrapki Lotto z Michigan lottery. Musi się chować przed swoją dziewczyną, bo obiecał, ze więcej już nie będzie marnował pieniędzy na zdrapki.

Zignorował zakaz swojej ukochanej i zdrapuje więc. Nagle jego oczom ukazują się cyfry, które mogą odmienić jego życie, a akt nieposłuszeństwa okazać się zbawieniem. Wygrał milion dolarów. W tym momencie myślał, że dostanie zawału serca, był w takim szoku. Wygrał te pieniądze bo postanowił jeszcze raz zaryzykować, kładąc na szali swój związek.

Jest to historia mężczyzny z Livonia w USA, który chciał pozostać anonimowym, a organizator uwzględnił jego prośbę. Jedną z jego wygrywających liczb była 27. To właśnie pod nią znalazł kwotę 1 mln $. Ten mechanizm znamy z polskich zdrapek. W niektórych z nich najpierw zdrapujesz pole z liczbami, które trzeba następnie znaleźć w polu niżej. Jeśli znajdziesz jedną ze swoich liczb wygrywasz przypisaną kwotę. Wygrany musiał wielokrotnie czytać zasady loterii w internecie ponieważ nie mógł uwierzyć, że stał się milionerem.

Jak to zazwyczaj bywa, kupił swoją zdrapkę na stacji paliw. Ale mało by brakowało, a by do tego nie doszło. Szczęście zawdzięcza awarii automatycznej drukarki paragonów. Z tego powodu musiał się udać do budynku, aby zapłacić. Przy okazji wziął jedną zdrapkę o nazwie 50X The Cash ticket, która kosztuje 10 $. Wygrał kwotę 100 tys. razy większą. Jednak teoretycznie, bo dostałby milion dolarów gdyby zdecydował się na wieloletnie wypłaty co miesiąc. Loterie w USA mają różne sposoby wypłaty, przy czym natychmiastowa wygrana jest mniejsza. Dlatego dostał tylko 634 517 $, ale natychmiastowo wypłacone.

Teraz planuje europejskie wakacje i śmieje się, że być może następnym razem jego partnerka nie będzie tak sceptyczna odnośnie zdrapek. Jednak do tego czasu nic większego nie wygrał, jedynie drobne kwoty ze zdrapek. Swoją zdrapkę wartą milion $ zakupił za 2 zdrapki wygrywające po 5 $.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Lotto to oszustwo?! Mit wśród Graczy
Nowszy artykuł: Skoczów z Ekstra Pensją
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Kiedy Lotto przez internet?

Pod koniec roku 2018 zagramy w Lotto przez interne.. | 21.03.2018


Gdzie gracze chowają kupony Lotto? - te oraz inne dziwne przypadki

Z tego artykułu dowiesz się, gdzie schować kupo.. | 19.03.2018


Nadchodzące nowe zdrapki Lotto

Mała aktualizacja zdrapkowych nowości na polskim.. | 10.03.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl