Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Ekstra Pensja dla Gracza w Bielsku-Białej

Ekstra Pensja dla Gracza w Bielsku-Białej

Wczorajsze wyniki Ekstra Pensji przyniosły dobrą nowinę osobie, która zagrała w punkcie Lotto w Bielsku-Białej! Gratulujemy 20 letniej pensji, która na pewno dobrze wpłynie na finanse szczęśliwego gracza. To już 21 osoba, która poprawnie wytypowała 5 + 1 liczb w tej grze wywodzącej się ze zdrapki.

Przez dwie dekady środki z wygranej będą zasilać konto gracza. Po odjęciu podatku będzie to 4500 zł miesięcznie. Taka kwota w naszym kraju pozwala już godnie egzystować. Ten instrument finansowy jest dziedziczony oraz uwzględniany przy braniu kredytu, jest niejako prawdziwą pensją.

Liczby, które padły w niedzielę wyborczą 10 maja 2015 roku w Ekstra Pensji to 1, 5, 12, 18, 31 oraz dodatkowa 4. Laureat zagrał w kolekturze lotto na ul Skowronków 1 w Bielsku-Białej. Osoba ta zakupiła jeden los za 5 zł. Jak widać w tym przypadku do szczęścia potrzebna była tylko ta mała kwota. Tym razem jednak nie było osób, którym zabrakło jednej dodatkowej liczby do trafienia pensji. Zazwyczaj w losowaniach tej gry jest kilka takich osób co otarły się o główną wygraną. W takim przypadku gdyby wiedzieli, że mogą wygrać wystarczyłoby zagrać na 4 zakłady obstawiające wszystkie 4 liczby dodatkowe.. co jest jednak kosztowne.

Źródło: lotto.pl

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Kumulacja Lotto 5 000 000 zł we wtorek
Nowszy artykuł: Szóstka w Lidzbarku Warmińskim
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Gdzie kupić najlepszą zdrapkę Ekstra Pensja? [mapa]

Przeczytaj artykuł o zdrapkach, aby dowiedzieć s.. | 04.08.2017


Lipiec pod znakiem gigantycznych wygranych w Multi Multi!

W lipcu dwukrotnie wygrywano 10/10 w Multi Multi z.. | 31.07.2017


Najbardziej opłacalne zdrapki w wakacje!

Postanowiliśmy przeanalizować dla Was obecna syt.. | 19.07.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl