Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Kolejna napaść na kolekturę Lotto - Leszno

Kolejna napaść na kolekturę Lotto - Leszno

Kolejny raz słyszymy o tym, że ktoś postanowił pójść na skróty i po prostu okraść kolekturę Lotto. Nie rozumiemy natomiast czym kierują się sprawcy, chociaż w tym przypadku ich wiek wskazuje na czystą głupotę.

Napadu z bronią w postaci noża dokonało dwóch nastolatków, ale po kilkunastu godzinach już zostali złapani przez policję. Do zdarzenia doszło w Lesznie. Bandyci, bo inaczej ich nazwać nie można założyli kominiarki. Jeden ze "wspólników" wszedł do środka obiektu i zbiwszy szybę okienka zażądał od pracownika kolektury wydania pieniędzy. Kobieta, której akurat była zmiana w punkcie Lotto nie dała się zastraszyć, użyła gazu łzawiącego aby bronić się przed napastnikiem. Na sam widok tego przyrządu uciekł on z kolektury. Wtedy też kobieta zdała sobie sprawę, że napastników było więcej - dwóch. Obydwoje zbiegli z miejsca nieudanego rabunku. Pozostaje pytanie czy pracownica tego punktu rozważnie postąpiła, narażając swoje życie opierając się napastnikowi, na szczęście obyło się bez nieszczęść.

Policja z Leszna szybko sobie poradziła ze schwytaniem sprawców. Jednego z nich złapano już tego samego dnia, drugi do aresztu dotarł dzień później. Zostali zatrzymani w swoich domach. Młodszy z nich (czekający na zewnątrz) usłyszał zarzut usiłowania rozboju w kolekturze lotto. Starszy, 19-letni mężczyzna ma na swoim sumieniu także inne rozboje. Niespełna 7 dni wcześniej napadł na dwie placówki handlowo - usługowe. Wtedy co prawda nie użył noża, lecz miał przy sobie miotacz gazu wyglądem przypominający broń palną. W jednym z przypadków napastnik zbiegł z 1500 zł wydanymi przez zastraszoną pracownicę, w drugim z niczym.
Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Gra Joker - na wymarciu, pada wygrana 1 679 420,60 zł
Nowszy artykuł: Ekstra Pensja w Gdyni i Orzechowie
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Polski rekord wygranej w Eurojackpot w Radomsku!

Rekordowa wygrana Eurojackpot w Polsce sięgnęła kwoty 5 815 561,60 złotych i została za.. | 30.11.2017


Loteria Świąteczna od 24 listopada do 24 grudnia 2017 r.!

Dzisiaj startuje Loteria Świąteczna, w której d.. | 24.11.2017


Ukradli niemal 1000 zdrapek Lotto w Legionowie

O kradzieży zdrapek pisano już nie raz. Po raz k.. | 17.11.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl