Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Kumulacja to już 5 mln złotych

Kumulacja to już 5 mln złotych

W czwartkowym Lotto losowaniu możemy spodziewać się puli w wysokości 5 000 000 złotych, ponieważ w poprzednich dwóch losowaniach nie było wygranych szóstek. We wtorek nikomu nie udało się wytypować liczb 2, 3, 11, 13, 28, 31 o niskiej sumie 88 oczek.

Każdy grający w Lotto może dodatkowo wziąć udział w losowaniu Plus za dodatkową, małą opłatą w wysokości 1 zł. W tym losowaniu biorą udział te same liczby z kuponu, ale kule losowane są w oddzielnej maszynie. Kwota gwarantowana za szóstkę to milion złotych i nie ulega kumulacji. Wszystkie wysokości wygranych można znaleźć w dziale wygrane. W tym ciekawe statystyki w postaci wykresów podziału puli. Co potencjalny zwycięzca może zrobić z kwotą wielomilionową? Na pewno najpierw potrąci mu się podatek w wysokości 10% czyli 500 tys. złotych. Złożenie pozostałej kwoty jako depozyt w banku może dać bezpiecznie licząc jakieś 7500 pensji co miesiąc, nie licząc podatku od odsetek. Jak widać to dość ciekawa opcja w opozycji do nowej gry liczbowej Ekstra Pensja.

Tymczasem miasto stołeczne Warszawa zyskało kolejnego milionera za sprawą Lotto. Jego wygrana to skromne gwarantowane 2 miliony złotych z dnia 6 listopada 2014 roku. Wynika to z faktu, że ostatnio jest mało kumulacji, czy to gracze tak dobrze typują czy co innego jest powodem? Naszemu szczęściarzowi powiodło się w punkcie lotka przy ul. Zawiszy 5. Kupił sześć zakładów razem z opcją plus. Sam wybierał liczby zamiast zdać się na szczęście z lottomatu. To już ósma szóstka w stolicy w tym roku, łącznie wypłacono tu od stycznia 35,2 mln zł. Największa natomiast wygrana ze stolicy to aż 28 083 296,60 zł z września 2011 roku.

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Dwie ekstra pensje w jednym losowaniu!
Nowszy artykuł: Zmiana przepisów o grach hazardowych od czerwca 2015 r.

wylosuj liczby na chybił trafił
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Sobotnia kumulacja Lotto - 7 000 000 zł

Dzisiejsze losowanie Lotto może skończyć się w.. | 24.06.2017


Eurojackpot w Polsce od września 2017!

Eurojackpot to bardzo ciekawa gra lotto, którą p.. | 18.06.2017


Zobacz na co ta rodzina wydała 429 milionów $ wygranych w Lotto

Po wygraniu na loterii warto zainteresować się n.. | 12.06.2017


Logowanie

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl