Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Milion w Chojnicach i 7 milionów w kumulacji

Milion w Chojnicach i 7 milionów w kumulacji

W czwartkowym losowaniu popularnego totolotka nie zanotowano głównej wygranej. Oznacza to, że po raz kolejny cześć puli na wygrane przechodzi do następnego losowania. Z racji tego, że jest to trzecia z kolei kumulacja, w przewidywanej puli na wygrane pierwszego stopnia uzbierało się 7 mln zł.

W czwartek 26 marca padły liczby 2, 3, 5, 6, 18, 48. Nikt nie wytypował poprawnie wygrywającego zakładu, dlatego też w kolejnym losowaniu w sobotę o godzinie 21:40 czekają nas duże emocje. Czy ktoś zgarnie wymarzone miliony?

W dni losowania, zawsze po 21:40 czekają na ciebie najnowsze wyniki lotto - zobacz je.

A tymczasem W Lotto Plus padła wygrana w wysokości 1 000 000 zł w Chojnicach. Jak informuje lotto.pl popularność tej dodatkowej gry cały czas rośnie. Formuła jest bardzo prosta - przy zakupie zwykłego losu Lotto, dopłacając 1 zł Twoje liczby biorą udział w drugim losowaniu lotka, w którym wygrane są gwarantowane zawsze (przykładowo za szóstkę milion zł). Tego dokonał gracz z Chojnic. Punkt lotto, w którym dokonała zakupu szczęśliwego losu znajduje się na ul. Obrońców Chojnic 1. Dla wygranej kupił 2 zakłady za 8 zł na chybił - trafił. Oznacza to, że jest 1028 na liście lotto milionerów.

Interesującym faktem jest to, że w ostatnich latach wyniki lotto dla Chojnic przynosiły bardzo dobre rezultaty. W ciągu trzech lat padły tu cztery szóstki warte co najmniej milion złotych. Podczas najwyższej kumulacji 51 mln, ktoś trafił tutaj szóstkę wartą ponad 17 mln zł (bo wygranych było trzy sztuki).

Z innych gier warto jeszcze nadmienić wygraną w Mini Lotto z czwartku wartą 231 434 zł, która padła w Mikołajkach przy ul. Szkolnej 4E. Gracz sam wybrał liczby dla swoich zakładów. Co więcej ktoś, kto zagrał w Kaskadę w Wołowie zdobył główną wygraną o wysokości 250 000 złotych.
Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: W końcu! Ekstra Pensja w Koszalinie
Nowszy artykuł: Zagraj o 10 mln w Lotto i sprawdź kupon!
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

W piątek rekordowe losowanie Eurojackpot o 270 000 000 złotych!

Już w piątek 19 stycznia czeka nas rekordowe los.. | 16.02.2018


Ile wygraliśmy w Lotto w tym roku?

Rok chyli się ku końcowi. Dotychczas Polacy wygr.. | 20.12.2017


Polski rekord wygranej w Eurojackpot w Radomsku!

Rekordowa wygrana Eurojackpot w Polsce sięgnęła kwoty 5 815 561,60 złotych i została za.. | 30.11.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl