Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Pula gwarantowana w Lotto na sobotę

Pula gwarantowana w Lotto na sobotę

Pula gwarantowana w każdym losowaniu Lotto bez kumulacji wynosi dokładnie 2 000 000 złotych i jest wypłacana po potrąceniu podatku 10 %. Realnie wygrać więc można 1 800 000 złotych. W Lotto Plus natomiast w każdym losowaniu do wygrania jest 1 000 000 złotych.

Jakiś czas temu wprowadzono zarówno pulę gwarantowaną w wysokości dwóch milionów złotych, jak i opcję plus za małą dopłatą w celu rozruszania sprzedaży i w konsekwencji zwiększenia popularności znanego w świadomości graczy w wielu odsłonach lotka. Obecnie przy dużych nakładach na nową grę liczbową związaną z wypłacaniem pensji, wydaje się, że nawet kumulacje w Lotto nie dobijają do oczekiwanych stanów (przypadek ostatnio ok 2,4 mln zamiast 3 mln zł). Czy popularność lotka spadła?

Dla tych co nie znają zasad przypominamy, że jeden zakład kosztuje 3 zł, oraz można dokupić opcję plus za 1 zł, dzięki czemu nasze liczby wezmą udział w drugim losowaniu w osobnej maszynie losującej tego samego dnia. Typuje się 6 spośród 49 kul, oznaczonych numerami. Można samemu typować lub wybrać opcję na chybił-trafił. W tej grze także można zagrać systemowo, aż do 12 skreślonych liczb, lub/i zagrać na wiele losowań. Życzymy powodzenia w dzisiejszym losowaniu o 21:40, które oglądniesz na żywo na naszej stronie.
Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Mało brakowało, by 4 osoby zgarnęły Ekstra Pensję!
Nowszy artykuł: Dwie ekstra pensje w jednym losowaniu!
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Powieści o hazardzie i lotto

W jakich książkach przeczytasz wspaniałą histo.. | 22.01.2018


W piątek rekordowe losowanie Eurojackpot o 270 000 000 złotych!

Już w piątek 19 stycznia czeka nas rekordowe los.. | 16.02.2018


Ile wygraliśmy w Lotto w tym roku?

Rok chyli się ku końcowi. Dotychczas Polacy wygr.. | 20.12.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl