Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

W jakie gry liczbowe najchętniej gramy?

W jakie gry liczbowe najchętniej gramy?

W jakie gry liczbowe najchętniej gramy? Dlaczego wybieramy ten sposób rozrywki? Co jest takiego w grach liczbowych, że tak wiele osób i to osób w różnym wieku gra w Lotto? Na to pytanie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Być może powodem tak dużego zaangażowania i to wciąż niesłabnącego w gry liczbowe są emocje jakie towarzyszą osobie, która wypełnia blankiet Lotto czy innej gry. Zaznaczając cyfry marzymy o wygranej. Wyobrażamy sobie na co przeznaczymy kwotę, którą otrzymamy za dobre trafienia. Emocje bywają naprawdę ogromne.

W jakie gry najchętniej gramy?

Oczywiście najpopularniejszą grą jest Lotto. Dlaczego? Nie ma w niej skomplikowanych zasad. Wystarczy tylko zakreślić wybrane przez siebie liczby i możemy już marzyć o wygranej. Ciągła chęć i pragnienie trafienia właściwych liczb potęguje w nas pragnienie wygranej.Kupony są dostępne wszędzie - w kiosku, w salonach prasowych, a ostatnio można grać nawet online. Bardzo popularne stały się ponownie konkursy radiowe. Znane stacje radiowe organizują zazwyczaj organizują konkursy, w których trzeba wysłać sms'a ze zgłoszeniem. Grający oczekuje na telefon od stacji. Konkurs odbywający się na antenie radiowej  wzbudza bardzo wiele emocji.

Wiele osób gra także w gry telewizyjne. Wciąż ich nie brakuje. Pojawiają się w czasie reklam, przerw w nadawaniu normalnego programu oraz w godzinach wieczorno-nocnych.

Gry liczbowe wzbudzają wiele emocji. Dzieje się tak, dlatego że dzięki nim w prosty, szybki sposób możemy wygrać zazwyczaj duże pieniądze. Wizja wygranej jest kusząca. Właśnie  dlatego duża liczba osób nie zniechęca się niepowodzeniem i wciąż próbuje swoich sił w grach liczbowych. Wysyła  kolejne formularze, czeka z niecierpliwością na wyniki Lotto. Nieistotne jest dla nas, że niekiedy bardzo duże pieniądze wydajemy na sam udział w grze – pokusa wybranej, wizja wymarzonych wakacji czy zakupu nowego,  sportowego auta jest silniejsza.  Warto od czasu do czasu grać w gry liczbowe – jest to świetny sposób na oderwanie się od często trudnej rzeczywistości.

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Jak nieznajomość prawa selekcji zrobiła w konia Graczy Lotto z UK!?
Nowszy artykuł: Wyniki Lotto 29.03 - jest kumulacja 7 000 000 zł!
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Gdzie kupić najlepszą zdrapkę Ekstra Pensja? [mapa]

Przeczytaj artykuł o zdrapkach, aby dowiedzieć s.. | 04.08.2017


Lipiec pod znakiem gigantycznych wygranych w Multi Multi!

W lipcu dwukrotnie wygrywano 10/10 w Multi Multi z.. | 31.07.2017


Najbardziej opłacalne zdrapki w wakacje!

Postanowiliśmy przeanalizować dla Was obecna syt.. | 19.07.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl