Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

W Lotto na sobotę - 12 000 000 zł

W Lotto na sobotę - 12 000 000 zł

Od pięciu losowań nie było upragnionej szóstki gwarantującej zgarnięcie całej puli. Żeby do tego doszło musisz mieć swoje unikalne liczby, których nikt inny nie wymyśli. Jesteś gotowy na kolejne przedłużenie marzeń o bogactwie?

Gry losowe to taki dziwny twór, który daje dreszczyk emocji po zakupieniu kuponu. Bo co jeśli trzymamy w kieszeni los wart miliony? Większość nas po losowaniu jest przegranymi, ale może warto czasem zapłacić ten podatek od marzeń? Byle z umiarem, żeby był mały - jak masz wygrać to i tak wygrasz. Kupowanie kuponów na potęgę może zwiększyć szanse ale bez szczęścia będą to stracone pieniądze.

Przykładowo, czwartek będący kolejnym dniem losowania Lotto nie przyniósł rozwiązania zagadki kto będzie nowym Lotto milionerem. Wyniki Lotto z 2.07 to 6, 8, 23, 32, 33, 40. Wyniki Plus to 1, 10, 28, 44, 45, 48. W Lotto Plus także nikt nie wygrał miliona złotych, pomimo wielu nagród niższych stopni. 31 osób było włos od wielkiej wygranej (trafili piątki), ostatecznie zgarnęli 3500 zł, a w podstawowym losowaniu 84 osoby dostaną po 4 489,20 zł. Od podanych kwot należy odliczyć automatycznie pobierany podatek wielkości 10%.

Co zrobić z wygraną? Jest okres wakacyjny i chyba każdy z nas chciałby odpocząć od pracy i oderwać się od szalonego trybu życia. Życzymy wszystkim wielkich wygranych, ale pamiętajcie - bez pieniędzy także można poczuć piękno życia.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Loteriada ruszyła!
Nowszy artykuł: Podwójna Ekstra Pensja - Poddębice i Ustka
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Kiedy Lotto przez internet?

Pod koniec roku 2018 zagramy w Lotto przez interne.. | 21.03.2018


Gdzie gracze chowają kupony Lotto? - te oraz inne dziwne przypadki

Z tego artykułu dowiesz się, gdzie schować kupo.. | 19.03.2018


Nadchodzące nowe zdrapki Lotto

Mała aktualizacja zdrapkowych nowości na polskim.. | 10.03.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl