Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Wygrał w Lotto - zabili go dla pieniędzy

Wygrał w Lotto - zabili go dla pieniędzy

W Usa powszechnym jest pokazywanie twarzy i personaliów osoby, która wygrała na loterii -często jest to warunek odbioru nagrody zapisany w regulaminie. Rzadko powoduje to tak tragiczne skutki jak w tym przypadku.

W poniedziałek postawiono zarzuty siedmiu osobom w Usa za zamordowanie zwycięzcy jednych z loterii. Gracz został postrzelony, dwa miesiące wcześniej wygrał niemałą sumkę. Zawodowy kierowca wygrał łącznie 434 272 dolary, po tym jak udało mu się wytypować 5 liczb z losowania z 29 listopada ubiegłego roku.

Dwoje z podejrzanych to kobiety, wszyscy są bardzo młodzi, a jedna osoba nie ma nawet 18 lat. Wszyscy są oskarżeni o morderstwo, kradzież z bronią w ręku, napaść. Pewnego dnia trójka zamaskowanych sprawców weszła siłą do domu Gracza, wiedząc o jego niedawnych wygranych. Postrzelili go trzykrotnie po czym zmarł na miejscu.

Nie wiadomo dokładnie jaki wkład w tę zbrodnię miała reszta oskarżonych osób, śledztwo trwa. Do zatrzymania sprawców doszło w kilka tygodni po nagłośnieniu sprawy w mediach. śledczy mówią, że dziewczyna Gracza byłą w momencie ataku w domu i uciekła szukając pomocy.

Usłyszeli strzały z szotguna w stronę drzwi, które zostały natychmiastowo przezeń wyważone. Trójka uzbrojonych napastników weszła do domu. Burch, Gracz o którym mowa prosił napastników tylko żeby nie robili tego przy jego dzieciach. Chciał oddać im kartę kredytową, byleby się opanowali. Rzucił w stronę napastników swoje spodnie z portfelem. Jednak Ci, gdy nie znaleźli go w spodniach zastrzelili Burcha i uciekli.

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Wyniki Lotto 29.03 - jest kumulacja 7 000 000 zł!
Nowszy artykuł: Lotto kumulacja po losowaniu z 31.03 - 9 000 000 złotych!
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Pierwsza Ekstra Pensja z dziesięciokrotną stawką trafiona!

Rekordowa wygrana w Ekstra Pensji! 15 październik.. | 23.10.2017


Historia gry Keno, która narodziła się przed Chrystusem w Chinach

Jeśli jesteś zaangażowanym graczem powinieneś .. | 18.10.2017


Siedem argumentów przychylnych loteriom

Tym razem spójrzmy czy da się znaleźć jakieś .. | 11.10.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl