Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Za nami weekend wielkich wygranych

Za nami weekend wielkich wygranych

Dzisiaj czekają nas natomiast kolejne losowania. Lotto z gwarantowaną pulą, Multi Multi z bonusem w wysokości 1 730 000 zł, Mini Lotto ze zmiennymi kwotami wygranych i Kaskada -loteria pieniężna, w której samemu nie można wybrać liczb.

Szczęśliwy weekend pod znakiem wygranych zaczął się już w piątek. Po raz kolejny tego dnia pada wygrana w EP, gracze mają nosa akurat tego dnia tygodnia. Ktoś w Nowym Sączu wygrał 20 lat pensji w wysokości 5 tys. zł miesięcznie. Stało się to dzięki zakładowi na chybił trafił kupionemu na stacji paliw na ul. Beliny-Prażmowskiego. Tego dnia wylosowano: 18, 24, 16, 29, 25 i dwójkę dodatkową.

Po raz kolejny na listę wygranych miast wpisują się okolice Lublina. W sobotę w Puławach jeden z graczy zgarnął gwarantowaną kwotę 2 000 000 zł w Lotto co rzadko się zdarza. W pierwszym stopniu losowań tej gry kupowanych jest relatywnie mało kuponów, więc zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa wygrane na nim są rzadkie. Trafne liczby z Lotto to 3, 7, 10, 22, 26, 43.

Warto też wspomnieć o wysypie piątek w Mini, grze która cały czas ma duże grono graczy. w Piątek padłą jedna wygrana ponad 200 tysięczna, a w sobotę dwie ponad stu tysięczne. Gratulacje!

Źródło: lotto.pl

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Jakie są cechy prawdziwego gracza w lotto?
Nowszy artykuł: Czy loterie narodowe tracą przez hazard online?
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Historia gry Keno, która narodziła się przed Chrystusem w Chinach

Jeśli jesteś zaangażowanym graczem powinieneś .. | 18.10.2017


Siedem argumentów przychylnych loteriom

Tym razem spójrzmy czy da się znaleźć jakieś .. | 11.10.2017


Siedem argumentów przeciwko loteriom

Gry Lotto to nie tylko dobra zabawa, ale wiele zag.. | 09.10.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl