Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Zagraj w kumulacji o 7 mln zł

Zagraj w kumulacji o 7 mln zł

Pierwszy dzień października zwiastuje dla kogoś wielką wygraną. Kto będzie tą osobą? Aby zawalczyć o 7 000 000 zł trzeba mieć kupon totolotka. Zakupisz go wyłącznie w punktach lotto do późnych godzin wieczornych, a losowanie oglądniesz o 21:40.

Zaraz po losowaniu, co trwa zazwyczaj do 5 minut możesz sprawdzić wyniki lotto na naszej stronie w wygodny sposób za pomocą funkcji "sprawdź kupon" lub ufając własnemu zmysłowi wzroku analizując cyferki wyświetlone na stronie głównej serwisu. Dzisiejsza kumulacja wynika z faktu, że w tej grze w kolejnych trzech losowaniach nikt nie zgarnął puli. Funkcjonuje tu zasada kumulacji, która mówi, że niewygrana pula z nagród I go stopnia przechodzi na dalsze gry. W efekcie dziś można zawalczyć aż o 7 mln zł.

Aby stworzyć liczby do kuponu możesz skorzystać generatora lotto, który znajdziesz w lewym menu. Innym sposobem jest branie liczb z sufitu czy też ze snów. Niektórzy gracze używają liczb, które napatoczą im się w ciągu dnia przy powszednich czynnościach. Sposobów jest tak wiele, że nie sposób ich policzy i wymienić. Wiemy, że dużo z Was używa statystyki. Na ten moment, analizując ostatnie 50 losowań gorącą liczbą w Lotto jest 33, która wystąpiła 11 razy, raz więcej niż 32. Na tę chwilę są aż trzy zimne liczby - 10, 19 oraz 31, które wystąpiły tylko 2 razy. Czy to dobry moment na odwrócenie trendu?

Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Bracia posłuchali się mamy i wygrali
Nowszy artykuł: Niesamowite znalezisko - wygrywający kupon z 2012 roku
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Gdzie kupić najlepszą zdrapkę Ekstra Pensja? [mapa]

Przeczytaj artykuł o zdrapkach, aby dowiedzieć s.. | 04.08.2017


Lipiec pod znakiem gigantycznych wygranych w Multi Multi!

W lipcu dwukrotnie wygrywano 10/10 w Multi Multi z.. | 31.07.2017


Najbardziej opłacalne zdrapki w wakacje!

Postanowiliśmy przeanalizować dla Was obecna syt.. | 19.07.2017


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2016 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl