Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

5,9 mln euro po 27 latach grania na te same liczby

5,9 mln euro po 27 latach grania na te same liczby

Mowa o irlandzkim Lotto, którego losowania odbywają się co tydzień, i aby w nim wziąć udział należy wytypować 6 liczb.. Pewnej grupie graczy udało się tego dokonać po 27 latach cierpliwej gry na te same liczby. Dotychczas wygrywali tylko mniejsze kwoty, ale los bywa łaskawy i teraz obracają się w milionach.

Grupa siedmiu graczy w końcu wygrała swoje wymarzone pieniądze - w przeliczeniu z euro ok 24 000 000 zł. To prawie tyle ile będzie do wygrania dzisiaj w Lotto. Po podziale każdy członek "grupy lotto" dostanie około 3,4 mln zł. Wygrywający kupon został zakupiony w popularnym w Polsce hipermarkecie tesco na Ash Road w Mullingar dnia 9 maja. Grupa grała od początku istnienia irlandzkiego Lotto czyli od lat osiemdziesiątych. Grali oni więc od 1988 roku za każdym razem z tymi samymi numerami na kuponie. Ich największą wygraną do tej pory było 56 euro czyli jakieś 230 zł. Jak można przeczytać na lotterypost.com, jeden z członków mówi, że był pewien wygranej pewnego dnia. Wygrywające numery okazały się być następującymi: 2, 5, 13, 17, 32 oraz 34. Przywódca grupy gdy zobaczył te wyniki irlandzkiego Lotto doznał szoku, było to dla niego nierealnym doświadczeniem.

Tego typu gra jest dość popularna wśród graczy, ze względu na mały koszt. Można zrzucić się ze znajomymi i zagrać większą ilość kombinacji. Szczególnie warta jest gdy są kumulacje, bowiem nie oczekuje się małych wygranych, które po podziale byłyby mikroskopijne, lecz tej najważniejszej pierwszego stopnia. Ile grup graczy zagra dziś w lsoowaniu lotto z kumulacją 30 mln złotych?


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Ekstra Pensja w Sosnowcu i Lotto Plus w Przedborzu
Nowszy artykuł: Wyniki Lotto 06.06 - 28 mln zł dla jednego gracza! (akt. 16:48)
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Kobieta wygrała w trzech zdrapkach z rzędu!

Lubisz grać w zdrapki? Tej kobiecie udało się w.. | 19.04.2018


Kumulacja Eurojackpot urosła do 145 000 000 zł!

Jedna osoba z Polski wygrała ponad 2 miliony zło.. | 15.04.2018


Główna wygrana Ekstra Pensji w Koninie

W niedzielę, główna wygrana z Ekstra Pensji pow.. | 26.03.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl