Eurojackpot: 95 000 000 zł
Lotto: 14 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników Lotto.

Archiwum Wpisów - Newsy Lotto

28.03.2014 Opcja zagraj ponownie

Jak informuje oficjalna strona Totalizatora Sportowego, wprowadzono opcję grania na te same liczby na podstawie starego kuponu. Należy przekazać sprzedawcy użyty kupon, a dostaniemy nowy z takim samym zestawem liczb, rodzajem zakładów, gier, liczbą losowań tylko, że na nowe losowanie. Dotyczy to kuponów nie starszych niż 90 dni oraz gier Lotto, Multi Multi, Mini Lotto, Joker oraz Keno. Naszych stałych użytkowników zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy jakich zmian oraz funkcji oczekują od nas w związku z działaniem strony oferujacej wyniki lotto.

15.01.2014 Rekord wygranej w Mini Lotto

Tak zakończyliśmy poprzedni rok z lotto, gracz, który zagrał w Trzciance w Mini Lotto pobił rekord wygranej w tej grze losowej. Było to równo 304771,50 złotych. Co ciekawsze wygrana ta padła dokładnie w wigilię, więc zapewne była pięknym prezentem od totalizatora sportowego. A co czeka nas w nowym roku? Od ostatniego dnia roku 2013 w sprzedaży są nowe zdrapki o nazwie "Skarby Polski", które można nabyć w każdym oddziale lotto. Gry losowe mają się w miarę dobrze w naszym kraju, ale jak większość z Was zauważyła, wydaje się, że w poprzednim roku kumulacji było mniej i o mniejszej puli. Jaki pod tym względem będzie nowy rok? Zachęcamy aby 2014 roku sprawdzać wyniki lotto na naszej stronie internetowej. Postaramy się w miarę na bieżąco informować wszystkich miłośników lotka o nowościach. Niech ten rok będzie lepszy i obfitujący w wysokei wygrane.

20.10.2010 Wyniki Lotto - błędne decyzje?

Polaków już nie tak bradzo interesują wyniki lotto jak dawniej w kontekście gier totolotka. Wcześniej gdy ceny były niższe wyniki lotto oglądało sporo więcej osób. Co za tym idzie Totalizator zarobił o pół miliarda mniej w ciągu roku. Przed podwyżką cen wyników lotto, kupon dużego lotka, teraz lotto kosztował 2zł. Teraz aby z satysfakcją oglądać lotto wyniki trzeba wydać 3 zł na kupon. W efekcie mniej osób gra. Organizator gier losowych totolotka spodziewał się wzrostu sprzedaży o 16 procent, jednak tak się nie stało.

14.09.2010 Wyniki Multi multi - rekord

Zanotowano rekordową wygraną w grze multi multi, jest to aż 2,8 miliona złotych. Jak przewisuje totalizator do końca roku 2010 kwota wygranych może dojść do 400 mln łącznie. 2.825.714 złotych i 50 groszy wygrała osoba, która zagrałą za 5 złotych i obstawiła ręcznie dobre wyniki lotto. Szczęśliwa kolektura znajduje się w Pasłeku przy ul. Ogrodowej 42. Warto zaznaczyć, że został trafiony bonus dla 10/10 oraz kulka plus co jest wyjątkowe trudne. Na razie jest to najwyższa wygrana zanotowana w wynikach lotto. Gracze stracili chęc na oglądanie lotto wyników na żywo i na kupno kuponów przynoszących fortuny..

Wstecz | Dalej