Eurojackpot: 95 000 000 zł
Lotto: 4 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Archiwum Wpisów - Newsy Lotto

15.07.2010 Nowy Operator Lotto

Lotto stara się wciąż rozwijać swoją firmę, widać to po wciąż bardziej lub mniej udanych wdrożeniach. Mowa tu o nowych grach, których wyniki lotto serwujemy na stronie - joker lub multi multi, ale także nowej szacie graficznej, multimedialnej, nowe studio lotto jak i nowe blankiety chociażby. Totalizator podpisał umowę z Konsorcjum Data Trans i Gtech na świadczenie technicznej strony działania firmy. W komunikacie prasowym można przeczytać między innymi o wielkich oszczędnościach (ze względu na np. tańsze terminale niż dotychczas). Co oznacza to dla graczy konkretnie? Są pewne przesłanki, że w dogodnych warunkach ustawowych będzie można wprowadzi lotto do internetu. Chyba każdy kiedyś o tym pomyśłał, że takie rozwiązanie byłoby wygodne, wyniki lotto w sieci już mamy jak i losowania na żywo więc czas na stawianie zakłwdów w sieci. Przeszkodą jest prawo w Polsce.

01.07.2010 Nowe studio Lotto!

Już od dziś wyniki Lotto są dostarczane z nowego, super multimedialnego studia. Nowa formuła losowań to według Lotto.pl multimedialna scenografia, dźwięk i oświetlenie znane z najlepszych studiów telewizyjnych na świecie. Najlepszy też jest sprzęt - w technologii HD, oraz możliwość nadawania do każdego nadawcy. Zmienia się także ogólny charakter programu, według zapewnień nie będzie to już tylko nudny proces wyboru kulek ale wielkie show. Wprowadzono postać "Godpodarza Studia Lotto" czyli osoby zaproszonej, któa poprowadzi losowanie z prezenterem. Mają to być ludzie znani i lubiani z różnych dziedzin życia. Producentem jest Endemol Polska, właścicielem studia Totalizator Sportowy, a losowania, tradycyjnie już zobaczymy na TVP Info lub na naszej stronie.

15.06.2010 Okrągły rok Multi Multi.

Dzisiaj mijają pierwsze urodziny tej "nowej" gry, która tak naprawdę jest odświeżeniem starego, dobrego multilotka. W ciągu 727 losowań padło 50 mln wygranych w łącznej kwocie 430 milionów złotych. Lotto informuje nas, że co czwarty ich kupon wygrywał. Ale nie jest to nic nadzwyczajnego, gdyż z prawdopodobieństwa jasno wynika, że w dużej ilości losowań 1/4 jest wygrana. W pewnym sensie dowodzi to, że aby wygrać trzeba mieć naprawdę szczęście, a nie nosa do liczb. W ciągu dotychczasowej kariery multi multi były 4 ponad milionowe wygrane. Życzę powodzenia w zaklinaniu losu.

03.05.2010 Nowy rekord w Lotto!

Dnia 30.04 padł rekord głównej wygranej w Lotto (dawniej Duży Lotek) w wysokości 24 636 124 zł. Wygrana padła w Elblągu i choć zdarzały się już wyższe kumulacje to nikt bez podziału nie zgarnął takiej kwoty. Poprzednim rekordem był ten z dnia 02.06.2004 w wysokości 20 119 858 złotych.

Wstecz | Dalej