Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Archiwum Wpisów - Newsy Lotto

07.04.2010 Nowa gra Lotto - Joker!

Już od jutra w kolekturach totalizatora sportowego będzie można nabyć kupon nowej gry losowej lotka. Ta nowa gra nosi wdzięczną nazwę Joker. Istotą tej gry jest wytypowanie tylko jednej liczby z 36! Dodatkowo maszyna wylosuje dla ciebie 4 liczby, które mogą być dla ciebie szczęśliwe. Wygrywasz już w momencie gdy masz tylko Jokera trafnego (10 zł gwarantowane). Gdy trafisz jeszcze inne liczby, wygrana się zwiększa. Jest aż 7 różnych stopni wygranych, które prezentujemy w dziale Tabele Wygranych. Losowania nowej gry będą odbywać się w każdy poniedziałek, środę i piątek o 22:15.

Pierwsze wyniki lotto gry Joker zostaną zaprezentowane wieczorem w piątek, dnia 9 kwietnia 2010 roku. Cena jednego zakładu to 2,50 zł. Chyba zbyt wygórowana jak na takie podobieństwo do twojego szczęśliwego numerka, i niemożność samodzielnego typowania wszystkich liczb. Więcej informacji o tej grze znajdziesz w działach naszej strony - zapraszamy do zapoznania się z Jokerem.

09.03.2010 Garść Informacji Lotto

Wczoraj miało miejsce ostatnie historyczne losowanie Twojego Szczęśliwego Numerka. Niektórzy pewnie zatęsknią, ale cóż trzeba jakoś żyć dalej.. a firma rozwijać się musi. Czy to oznacza, że już niedługo dostaniemy całkowicie nową grę? Oby tak było. Z innej beczki - wprowadziliśmy na stronę możliwość przeglądania archiwalnych transmisji Lotto, zapraszamy serdecznie do oglądania. I sprawa ostatnia, ale nie najmniej ważna. Oto wyniki sondy, która trwała ok. pół roku.

Jak często grasz w lotka?
1-3 razy na tydzień [447] 59%
4-7 [128] 17%
częściej [184] 24%
Wszystkich głosów: 759

Pokazuje ona pewne preferencje wśród graczy Lotto. Jednocześnie proszę mieć na uwadze aktualną sondę, która wytyczy kierunek rozwoju naszego Portalu!

12.02.2010 Twój Szczęśliwy Numerek na wymarciu!

Witam w nowym 2010 roku z pierwszym godnym uwagi newsem dotyczącym lotto. Już niedługo, bo 8 marca zabraknie na naszej stronie publikowanych wyników twojego szczęśliwego numerka (Tsn). Totalizator sportowy od dnia 8 marca zaprzestaje prowadzenia tej gry. Została ona wprowadzona do oferty lotto w roku 1998, i pomimo najmniejszej sprzedaży pośród graczy zyskała sobie wielu zwolenników amatorów. Głównie dla nich informacja ta będzie niedobrą informacją. Lotto tłumaczy decyzję w wynikach lotto także procesem ujednolicania swojej oferty dla graczy. Czy oznacza to, że zamiast Tsn dostaniemy inna grę? Taki ruch byłby bardzo ciekawy dla polskiego lotka, w którym wieje już dość poważną nudą.. Czas pokaże, a tym czasem zapraszam do typowania, tak aby publikowane tu wyniki lotto przyniosły wam szczęście!

Wstecz | Dalej
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl