Eurojackpot: 95 000 000 zł
Lotto: 4 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Archiwum Wpisów - Newsy Lotto

27.12.2009 Lotto w Tvp Info

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl lotto przenosi się ze swoimi losowaniami do programu telewizji polskiej Info. Zmiana ta nastąpi już 1 stycznia 2010 roku. Czy wiążą się z tym jakieś duże zmiany w rodzimym lotku? Z tego co dotychczas wiemy losowania lotto mają odbywać się w formie show. Jak więc będą się prezentować wyniki lotto? Losowania będą odbywać się 3 razy w tygodniu - we wtorki, czwartki o godz 22:00, i w soboty o godz. 22:15. Narazie nie wiadomo co z resztą losowań, bo jak wiadomo w poniedziałki i piątki losowane są wyniki twojego szczęśliwego numerka. Jeśli będą transmitowane w internecie, napewno zobaczą je państwo na naszej stronie. Powstaje też pytanie czy wraz z 1 stycznia wróci do gry nowa maszyna do multi multi (zawiodła podczas jednego z losowań i musianno z niej zrezygnować aż do naprawy/wymiany). Produkcją nowego programu zajmie się Endemol Polska, a w losowaniach wezmą udział celebryci.

05.12.2009 Wpadka w czeskim Lotto

Transmisją losowań w czeskim Lotto zajmuje się telewizja CT 1. Na czym polegało niedopracowanie złudnego show? Otóż pewnej środy w październiku wyemitowano losowanie, które już kiedyś się odbyło. Jeden z pracowników telewizji po prostu pomylił kasety z nagraniami losowań. Jednocześnie wyszło na jaw, że losowania wyników lotto są nagrywane! Oczywiście te w czechach, ale nie wiadomo jak sytuacja ma się w Polsce, jeśli nie mamy więcej danych na temat losowań, nawet widowni, ani żadnego indykatora czasu rzeczywistego. Czeska telewizja tłumaczyła się, że coś zawiodło w systemie komputerowym, gdyż poprzednie losowania lotto powinny być automatycznie skasowane, więc winną obarczono technika tam pracującego. Od teraz zapowiedziano, że losowania będą także kontrolowane przez reżysera.. Czy takie działania wpływają na wyniki lotto? A na wiarę ludzi w wygraną? Zdają się być to pytania retoryczne.

17.11.2009 Pogłoski o Lotto

Ostatnio w różnych mediach informacyjnych można natknąć się na nietypowe pogłoski o polskim Lotto. Czyżby ta prężnie i składnie działająca maszyneria miała wprowadzić jakieś innowacje do sposobu funkcjonowania? Na pewno większość z nas, grających w gry losowe liczyłaby na widownię podczas losowań, informacje na temat użytego w losowaniu zestawu kul (tak, są różne!) lub podawania wyników losowań próbnych do wiadomości ogółu. Jakkolwiek takie praktyki są powszechne w innych krajach, u nas wydają się niemożliwe. Jednakże Lotto chcąc wprowadzić nowy standard do losowań, być może powinno coś takiego zastosować, na pewno zwiększyłoby to zyski firmy, która poprzez swego rzecznika twierdzi, że te nie są za wysokie.. Dodatkowo ostatnio wiele słyszeliśmy o problemach w negocjacji o nowy kontrakt na prezentowanie losowań w telewizji, gdyż aktualny z polsatem niedługo wygasa.

03.11.2009 Użytkownik Wykopu rozdaje wygraną!

Na wstępie już wyjaśniam, że był to niestety żart, czy głupi? Po całym zamieszaniu przezeń spowodowanym można twierdzić, że tak. Ale po kolei. Pewien użytkownik (dokładniej znudzony, z procentami w głowie student) wyżej wymienionego dobrze znanego w polskiej sieci portalu, wystawia informację iż trafił szóstkę w Lotto i zamierza rozdać wygraną gdyż mu niepotrzebna. Przybiera maskę minimalisty, który i tak zarabia wielokrotną stawkę średniej krajowej i zaczyna się zabawa.. Każdy kto wpisał się pod informacją i "wykopał" ją miał obiecaną część wygranej, prosto na konto przelewem. Internauci szybko podchwycili akcję i informacja obiegłą polski internet w mgnieniu oka a wpis pobił rekord wykopów (popularności). Następnie pojawia się wpis, że to wszystko to żart, i że autor wszystkich, którym zrobił nadzieję przeprasza. Padają przepełnione nadzieją słowa, że być może ten żart komuś się przydał (badanie zachowania tłumu?) ale co powiedzieć o fundacji charytatywnej, która wystosowała do tego pana list z prośbą o przekazanie całej kwoty na rzecz chorych? Pozostawiam tę kwestię już bez komentarza..

Wstecz | Dalej