Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 6 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Archiwum Wpisów - Newsy Lotto

25.10.2009 Wpadka w losowaniu Multi Multi!

Wczorajszego dnia tj. 24 października wieczorem miało miejsce nietypowe losowanie Multi Multi (dawnego Multilotka). Nietypowe dlatego, że wylosowano 21 liczb! Dla niewtajemniczonych - w Multi Multi losuje się 20 liczb, z czego grający mogą typować od 1 do 10 liczb, wedle własnych preferencji. Oto jak wyglądała sytuacja wczorajszego losowania: wylosowano liczbę 15 jako którąś z kolei, lecz nie pojawiła się ona na ekranie, a co za tym idzie, nie została odczytana przez prowadzącą studio lotto. Pod koniec losowania maszyna wylosowała także 21-szą liczbe - 22. Prawdopodobnie sytuacja ta miała miejsce gdyż czujnik nie wykrył kuli 15 i potem maszyna losowała dalej brakującą liczbę (ale fizycznie jej nie brakowało). Jak widać najbardziej skomplikowany sprzęt potrafi być zawodny i nawet losowania próbne nie są w stanie zapewnić, że wszystko pójdzie idealnie podczas prawdziwego losowania na wizji dla milionów ludzi. Warto nadmienić, że dzisiaj pojawił się oficjalny komunikat Lotto mówiący, że liczba 22 zostanie uznana w ramach reklamacji. Co więcej wróciła stara maszyna do losowania, gdyż nowa wczoraj zawiodła. Ważna informacja dla tych, którzy stracili "miliony" w ciągu ułamka sekundy ;). Pozdrawiam & Miłego Końca Weekendu.

09.10.2009 Lotto i Mini Lotto od dziś!!!

Najwięcej kontrowersji wzbudzają zmiany w dużym lotku. Przede wszystkim zmienia się nazwa gry na Lotto. Większość graczy odczuwa pewien sentyment do starej nazwy, więc ruchu totalizatora sportowego niełatwo zrozumieć. Co więcej, znacząco wzrasta stawka! Od teraz zapłacimy 3zł za zakład. Wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że gwarantowana wygrana za 3kę wyniesie 20zł czyli w mniejszym stosunku niż wzrosła opłata.. Lotto obiecuje, że kumulacje będą sięgać nawet 50 mln złotych. Jak będzie, czas pokaże.. Warto wspomnieć, że Express Lotek zamienia się w Mini Lotto. Zasady bez zmian.

30.09.2009 Kumulacja 40mln - rekord & 8 szóstek!

Po ogłoszeniu rekordowej kumulacji 40 mln złotych, wczoraj ludzie tłumnie odwiedzili kolektury w całej Polsce. Była to druga tak wysoka, oczekiwana kumulacja po tej z 2004 roku. Jednak tym razem w puli okazało się być ok. 37mln złotych. Też dużo. Pomimo, że padło aż 8 szóstek, 4,67 mln zł to nie byle pieniądze, co mogą z pewnością powiedzieć nam wygrani. Sczęśliwe kupony nadano w miastach Szczecin, Nowy Sącz, Kluczbork, Przasnysz, Odolanów, Choszczno, Zawiercie i Stanisławowo. Warto przypomnieć, że od 9 pażdziernika Duży Lotek wywołujący tyle emocji zamienia się w Lotto, z nową stawką za zakład - 3zł.

14.09.2009 Nowości w Lotto! - Mini Lotto + Lotto

Nadchodzą wielkie (nieznaczne?) zmiany w rodzimym Lotto. Jak informuje nas główna strona Lotto w Polsce, od dnia 9 października znikają gry Duży Lotek i Express Lotek! Ale bez obaw, gdyż w zamian dostajemy odpowiednio gry o nazwach "Lotto" i "Mini Lotto"". Dodatkowymi zmianami jest wprowadzenie nowych stawek za zakład w Lotto (Duży Lotek), opłata wyniesie 3 zł. W przypadku Expressa, na szczeście zmienia sie tylko nazwa, na razie nie przewiduje sie zmiany stawek ani podziału puli wygranych. A jakie innowacje kryją sie za zmianą stawki Lotto? Dla wygranych pierwszego stopnia 6/6 zostanie przeznaczona większa pula pieniędzy - 44% wkładu. Lotto obiecuje nam, że pojawią się większe kumulacje, a nagroda za 3/6 wyniesie gwarantowane 20 zł. Warto zauważyć, że nagroda za "trójkę" wzrosła niewspółmiernie mniej niż cena za zakład.. Czy nam sie to opłaca w przypadku gdy trafienie "szóstki" to prawdopodobieństwo to 1:13mln (ok.), to niech każdy oceni już sam..

Wstecz | Dalej