Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników. Trwa właśnie losowanie!

Bezmyślne zachowanie pary Brytyjczyków po wygranej na loterii


15.01.2016,


Bezmyślne zachowanie pary Brytyjczyków po wygranej na loterii

Nawet niewielka kwota z wygranej na loterii czy też ze zdrapki może być pomnożona jeżeli dysponuje się odpowiednią wiedzą finansową. Niestety w aktualnej rzeczywistości, nie tylko w Polsce ale i w Europie nie uczy się ludzi mądrości finansowej.

Wiedzę o finansach, a głównie pieniądzach powinniśmy przekazywać już naszym dzieciom od najmłodszych lat. I to nie na specjalnych szkoleniach, ale w szkołach. Tak samo jak uczy się matematyki czy fizyki. Zamiast tego uczy się tak nieprzydatnych przedmiotów jak wiedza o społeczeństwie. Czasami mamy wrażenie, że elitom nie zależy na tym aby obywatele wiedzieli jak obchodzić się z pieniądzem. Niech żyją od pierwszego do pierwszego, z wyrokiem kredytu.Efekt jest taki jak z przytaczanej dziś historii. Pewne bezrobotne małżeństwo z Wielkiej Brytanii wygrało w 2014 roku 50 tysięcy funtów w loterii świątecznej, czyli całkiem niemało. Kwotę, którą można spokojnie pomnożyć w ciągu kilku lat dobrego zarządzania. Jadnak nie posiadali wiedzy jak się obchodzić z pieniędzmi.

Na początku zaważył też fakt, że sporą część wydali na pomoc swojej rodzinie w potrzebie. Po zapewnieniu im podstawowych produktów do życia postanowili żyć ponad miarę swojego tymczasowego bogactwa. Nie szczędzili pieniędzy na podróże, wyposażyli mieszkanie w luksusowy sprzęt. Nie wystarczyły im nawet markowe ubrania i zaczęli kupować je bezpośrednio u projektantów.

Wszystko było efektem podekscytowania z powodu wygranej. Nie żałowali pieniędzy na nic,codziennie wydawali kilkadziesiąt funtów na samo jedzenie. W takiej sytuacji człowiek szybko zapomina jak żył przed wygraną w lotto.. Abbie i Jamie Hort, bohaterowie tej smutnej historii przyznają, że byli nierozważni. W najgorszym wypadku pieniądze mogły im wystarczyć na kilkakrotnie dłużej.

Ostatecznie w ciągu roku pieniądze rozeszły się co do grosza. Został tylko wielki telewizor. Parze grozi eksmisja, w związku z czym zwrócili się do urzędu w sprawie odzyskania zasiłku. Jednak jak można było się spodziewać odmówiono im do tego prawa. Święta spędzili ze swoim super telewizorem i teraz muszą myśleć jak ratować swoją sytuację życiową.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Kumulacja w Powerball osiągnęła już 1,4 miliarda dolarów!
Nowszy artykuł: Rekordowa kumulacja Powerball dla 3 osób!
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl