Eurojackpot: 300 000 000 zł
Lotto: 12 000 000 zł

Bracia posłuchali się mamy i wygrali


Opublikowano: 30.09.2015,

Naprawdę wiele zawdzięczają swojej matce pewni bracia, którzy właśnie trafili pulę w loterii "Pick 5". Jay oraz Christopher zagrali w tę grę ostatniego piątku, używając liczb, które zasugerowała ich matka Betty.

Numery od matki dostał Jay i pokazał je bratu. Wspólnie postanowili, że warto by zagrać. Mieliby czego żałować gdyby odpuścili. Jak często zdarza się Wam taak sytuacja, że odpuszczacie? Gdy zapomni się wysłać kuponu aż strach sprawdzać lotto wyniki na żywo w internecie. Po raz kolejny, a przynajmniej w przypadku bohaterów naszej opowieści okazało się, że matka ma zawsze racje. Dzięki niej wygrali po 25 tys $, a po odjęciu podatków - 17 750 $.

Szczęśliwi bracia zajmują się wynajmem nieruchomości i ich obrotem. Wygraną zamierzają zainwestować w biznes - jak mówią przedstawiciele loterii. Oczywiście dzięki zdobyciu małej fortuny mogą odwdzięczyć się mamie. Jeszcze nie zdecydowali co będzie odpowiednie żeby jej podziękować. Zastanawiają się też czy nie powinni spytać jej o numery przed gigantyczną kumulacją 301 mln $ w Powerballu. Jeden z braci często korzysta z jej rad numerkowych i jak mówi ona ma po prostu szczęśliwą rękę do gry.

Gra liczbowa, w której wygrali jest podobna do mini lotto. Tak jak w polskim odpowiedniku losuje się 5 liczb, z tą różnicą, że wszystkich jest tylko 10 (od 0 do 9). Można też wybrać stawkę za którą się gra oraz sposób gry - czy wszystkie liczby mają być trafione i wygrana będzie wysoka, czy liczą się też mniejsze trafienie ale stopnie wygranych będą mniej atrakcyjne. Prawda, ze ciekawa propozycja? Zwłaszcza ze względu na fakt ile można wygrać i ile kosztuje zakład (w przeliczeniu 2 do 4 zł).

Źródło: abc7news.com


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj