Kumulacja Lotto: 11 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 400 000 000 zł

Bracia posłuchali się mamy i wygrali na loterii Pick 5 (USA)

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2015, , Udostępnij:

Naprawdę wiele zawdzięczają swojej matce pewni bracia, którzy właśnie trafili pulę w grze liczbowej "Pick 5" dostepnej w stanie Ohio w USA. Jay oraz Christopher zagrali w tę grę ostatniego piątku, używając liczb, które zasugerowała ich matka Betty.

Numery od matki dostał Jay i pokazał je bratu. Wspólnie postanowili, że warto by zagrać. Po losowaniu na żywo okazało się, że mieliby czego żałować gdyby odpuścili okazję. Po raz kolejny, a przynajmniej w przypadku bohaterów naszej opowieści okazało się, że matka ma zawsze rację. Dzięki niej wygrali po 25 tys. $, a po odjęciu podatków: 17 750 $.

Szczęśliwi bracia zajmują się wynajmem nieruchomości i ich obrotem na rynku wtórnym. Wygraną zamierzają zainwestować w biznes, jeśli wierzyć temu, co powiedzieli nam przedstawiciele loterii. Oczywiście, dzięki zdobyciu małej fortuny mogą odwdzięczyć się finansowo swojej mamie. Jeszcze nie zdecydowali, w jaki sposób to zrobić. Zastanawiają się też czy nie powinni ponownie spytać jej o numery do gry przed gigantyczną kumulacją 301 mln $ w Powerball. Jeden z braci często korzysta z jej rad do typowania liczb w Lotto. I jak mówi, ona ma po prostu szczęśliwą rękę do gry.

Źródło: Abc7news.com - Brothers win Ohio Lottery jackpot after mom's advice


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj