Eurojackpot: 250 000 000 zł
Lotto: 10 000 000 zł

Czy warto zagrać o 17 000 000 zł w czwartek? Super Kumulacja!


Opublikowano: 18.03.2015,

W czwartek losowanie Lotto odbędzie się z pulą 17 000 000 złotych na najwyższe wygrane za szóstki. W poprzednim losowaniu nikt po raz kolejny nie trafił szczęśliwej kombinacji. W związku z tym piszemy o szansach na wygraną.

Wyniki Lotto z dnia 17 marca to: 3, 12, 21, 26, 47, 48. Po raz wtóry nikt nie przewidział takich wyników, a do wygrania było nie mało bo 13 milionów złotych. Nie wypłacone pieniądze za szóstkę przechodzą na kolejne losowanie, gdzie do wygrania będzie 17 mln zł. W lotto plus padły liczby: 1, 5, 13, 15, 38, 43. Tutaj też nikt nie trafił szóstki, która co losowanie warta jest milion złotych (gwarantowany).

Jak zwiększyć szansę na wygraną

Na początku warto zrozumieć prawdopodobieństwo jakie występuje w Lotto. Losuje się 6 kul z 49 sztuk. W związku z tym możliwych kombinacji w grze jest 13 983 816. Dlatego grę w totolotka można przyrównać do wyboru jednego elementu z prawie 14 milionów. Oczywiście jeśli celujesz w szóstkę i inne kombinacje Cię nie interesują. Załóżmy, że ucieszysz się także z trójki. Wtedy, teoretycznie grając regularnie w lotto, powinieneś trafiać trójeczkę co 57 losowań. Niestety takie prawdopodobieństwo nie zwraca kosztów gry.

Jak wiemy, gry liczbowe są losowe. Ciężko znaleźć jakiekolwiek zależności w procesie losowania w maszynie losującej, dlatego często typowanie nie przynosi rezultatów. A co gdyby spróbować losowość zwalczyć losowością? Na naszej stronie znajdziesz bardzo dobry, silny kryptograficznie generator zakładów. Dlaczego warto spróbować takiego podejścia? Ponieważ człowiek nie potrafi myśleć wzorcami losowymi. Przez to, podczas zaznaczania kuponów, w całkowitej puli dużo powtarza się (co widać podczas niektórych losowań kiedy dużo osób trafia szóstki lub inne kombinacje). Wybierając liczby losowo dajemy sobie szansę na pokrycie całej przestrzeni kombinacji. Czy trafimy akurat w tę szóstkę co padnie w czwartek? Nie wiadomo, ale to dopiero pierwszy krok ku wygranej.

Co zrobić z wygraną?

Załóżmy, że wygrałeś szóstkę wartą 17 milionów złotych. Pierwsze co Cię czeka to potrącenie podatku w wysokości 10% wygranej czyli 1,7 mln złotych. Potem warto się zastanowić co zrobić z tak dużą kwotą pieniędzy. Z samych odsetek można żyć w wysokim standardzie. Można też zainwestować, jeśli się na tym znasz, w innym przypadku warto zatrudnić doradcę finansowego. Co ważne, nigdy nie postępuj pochopnie. Historia zna multum przypadków, gdy gracze tracili swoje wygrane w kilka chwil.

Kiedy będą wyniki?

Lotto wyniki pojawią się na stronie zaraz po losowaniu, które można oglądać w Tvp Info w czwartek o godzinie 21:40. Wygrane podamy też tak szybko jak to możliwe, kilkanaście minut po godzinie 22. Życzymy szczęścia w losowaniu z kumulacją.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj