Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników Lotto.

Ekstra Pensja dla trzech osób w wigilię Bożego Narodzenia!


25.12.2014,


Ekstra Pensja dla trzech osób w wigilię Bożego Narodzenia!

Mimo Świąt Bożego Narodzenia losowania w Lotto muszą odbywać się bez zakłóceń i o zwykłych porach. Nie inaczej było 24 grudnia 2014 kiedy znowu z worka Totalizatora Sportowego wysypały się prezenty w postaci głównych wygranych.

Dla trzech graczy wieczór wigilijny był jednym z piękniejszych dni nie tylko ze względu na rodzinne spotkanie przy stole. Być może jeszcze o tym nie wiedzą w natłoku spraw, że dostali dwudziestoletnią pensję, dzięki zagraniu w grę liczbową i trafieniu 5 liczb i jednej dodatkowej. Losowanie odbyło się wczoraj o godzinie 21:40, więc nie mamy jeszcze wszystkich informacji o wygranych. Gdy tylko się pojawią artykuł zostanie zaktualizowany.

Ale Ekstra Pensja to nie jedyna "rozrzutna" gra z wczoraj! Ktoś wczoraj trafił 250 000 zł w Kaskadzie, co jest główną wygraną, oraz dwie osoby zgarnęły "piątki" w Mini Lotto. Warte one były po 123 277,50 zł każda.

Aktualizacja 14:30 27 grudnia 2014 r.

Jak się okazało 20-letni spokój z finansami domowymi mogą mieć osoby, któe tego dnia zagrały w Ekstra Pensję w Libartowie, Wolicy i Płocku i trafiły odpowienie wyniki czyli 7, 13, 20, 25, 33 oraz 4. Jeśli swego czasu grałeś w tych miastach, koniecznie sprawdź kupon! Zakład wygrywający z Lubartowa kosztował tylko 5 zł i został wytypowany metodą na chybił trafił. Szczęśliwa kolektura to ta na ul. Lubelskiej 79. W Płocku kolektura, któa przyniosła szczęśliwy los znajduje się przy ul. ul. Obrońców Płocka 1920 r. 25. Osoba, która tam zagrała poszła na całość i kupiła 4 zakłady za 20 zł, jednocześnie samemu typując trafne liczby! Wolica, która leży pod Warszawą też ma skutecznego gracza Ekstra Pensji, który samodzielnie określił prawidłowe liczby i opłacił je na dwa kolejne losowania tej gry. Wszystko to dało rekordowe trzy wygrane w jednym losowaniu. Lista wygranych w nowej grze wynosi już 12 osób i jest to więcej niż połowa dotychczas odbytych losowań, co świadczy o neisłabnącej popularności.

Natomiast dwie główne wygrane w Mini Lotto padły w Gdyni przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 3 oraz w Płocku na ul. Kolegialnej 29. W pierwszym przypadku osoba odwiedzająca kolekturę nabyła 4 zakłady z losowymi liczbami. W drugim przypadku gracz z Płocka osiągnął swój cel kupując 4 zakłady chybił trafił na 2 losowania za 10 zł. Jakby tego było mało to w pierwszy dzień Świąt ktoś z Szczecina trafił kolejną piątkę wartą 106 760,80 zł w punkcie sprzedaży przy ul. Przodowników Pracy 46.

Nie zapomnijmy o rozbiciu głównej wygranej w Kaskadzie, która padła w Gdańsku na ul. Słowackiego 51. Dla graczy to były na pewno magiczne Święta i oby więcej takich okazji.

Zobacz wygrane lotto z wczoraj.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj