Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 4 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Eurojackpot w Polsce od września 2017!


18.06.2017,


Przejdź do wyników Eurojackpot.

Prawdopodobnie od września zagramy w Eurojackpot w Polsce dołączając do grona Europejczyków. Ogłoszono to na kongresie loteryjnym w Polsce w 2017 r.


Eurojackpot to loteria, która odbywa się w kilkunastu krajach Europy. Niedługo też będzie dostępna w Polsce. W związku z tym warto poznać kilka bardzo istotnych informacji związanych z tym tematem. Podstawowe zasady są bardzo proste, jednak mimo wszystko warto je poznać zanim zacznie się grać. Można wtenczas też uniknąć wielu problemów jakie wbrew pozorom może sprawić gra liczbowa/losowa eurojackpot.

Jak zacząć grać?

Gra swoimi zasadami podobna jest do innych europejskich gier typu lotto. Wybieramy 5 numerów z zakresu 1 do 50 oraz 2 dodatkowe euro numery z zakresu 1 do 10. Oczywiście celem gry jest trafienie jak największej ilości numerów. Główna nagroda przypada osobie, której uda się trafić wszystkie 7 numerów, jednak aby uzyskać jakiekolwiek szansę na wygraną wystarczy trafić tylko 3 numery. Pula nagród podzielona jest na 12 kategorii co sprawia, że szansę na wygraną wcale nie są takie małe jakby się mogło wydawać. Jeśli chodzi o zasady typowania liczb to są one praktycznie dowolne. Jednak nie zawsze warto kierować się swoimi numerami ponieważ możliwości trafienia wygranej jest bardzo dużo. Najlepiej opracować swoją własną strategię. Wyniki eurojackpot mogą być bardzo różne.

Jakie są nagrody?

Zaletą tej gry jest fakt, że nagrody tutaj występujące stoją na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Zasadniczo ustępują tylko i wyłącznie loterii EuroMillions. Minimalna pula wygranych jest jak dla polaków bardzo wysoka ponieważ wynosi 10 milionów euro. Oczywiście w przypadku braku wygranej kumulacje będą o wiele potężniejsze. Pomimo, że trafienie głównej wygranej jest dość trudne to dzięki 12 specjalnie zaprojektowanym progom jest to możliwe.

Kto może wziąć udział w Eurojackpot

- Przede wszystkim należy mieć ukończone 18 lat, bądź więcej w zależności od kraju, w którym został zakupiony kupon.
- Jedna osoba może być właścicielem kupony i jest nią osoba będąca w posiadaniu kuponu, niezależnie czy kupiła kupon czy też po prostu go zdobyła. W przypadku skorzystania z gry przez internet sprawa jest o wiele prostsza ponieważ wypłaty przelewane są bezpośrednio na konto osoby, która kupiła kupon (przykład z innych krajów UE).
- Wygrana może być przyznana tylko i wyłącznie w kraju, w którym został zakupiony kupon. - W przypadku gry przez internet wygrana automatycznie przelewana jest na konto gracza, a następnie gracz decyduje kiedy przeleje ją na swoje konto w banku


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj