Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Gracz nie chce podzielić sie wygraną ze wspólnego kuponu?!


04.08.2015,


Gracz nie chce podzielić sie wygraną ze wspólnego kuponu?!

Pewien człowiek z Queen w Nowym Jorku uważa, że jego kolega robi go w przysłowiowego konia po wielkiej wygranej na loterii. Podobno panowie zawarli układ, że jak wygrają to podzielą się pieniędzmi. Nieprawdopodobnie okazało się, że kupiony zakład był wygrywający.

Wszystko zaczęło się jakiś czas temu kiedy panowie Terry oraz John wpadli na genialny pomysł jak zarobić wielkie pieniądze. Ich plan zakładał, że będą codziennie grać na loterii. Każda kwota jaką by wygrali powyżej 100 tys. $ miała być podzielona, niezależnie kto postawił zakład. Warunkiem umowy było też, aby przez ten czas wciąż mieszkali tuż za "miedzą".

Co więcej cała umowa miała być rytualnie zaaprobowana podczas uścisku dłoni panów przed ich domami dnia 6 lipca 2014 roku. Taka umowa nie powinna być łamana szczególnie, że koledzy znali się od lat i byli sobie bliscy, oboje są z południa i dużo razem przeżyli. Kiedy raz komuś dajesz słowo, musisz go dotrzymać.

No więc zaczęło się, od dnia umowy zaczęli wydawać od 20 do 50 $ codziennie na loterie i zdrapki. Jakimś cudem Johnowi się poszczęściło i wygrał 1 000 000 $ na zdrapce za 2 $. Zdrapkę zakupił 27 czerwca, a po odjęciu podatków i innych opłat dostał na czysto 500 000 $. Kiedy powiadomił kolegę o radosnej nowinie powiedział, że nie odda ani centa. W związku z tym Terry wstąpił na drogę prawną żądając 300 000 $ za złamanie umowy. Uznał on, że lepiej takie sprawy załatwiać w sądzie zamiast walczyć o swoje na ulicy.

John za bardzo nie obnosił się ze swoją wygraną, ale i tak każdy się o niej dowiedział. Planuje dzięki niej pospłacać rachunki i pozwoli ona na odejście na emeryturę jego żonie, a co z poszkodowanym kumplem, który nie dostał swojej działki?


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Ekstra Pensja dla Gracza w Warszawie
Nowszy artykuł: Lotto - kumulacja osiągnie 9 000 000 zł!
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl