Eurojackpot: 250 000 000 zł
Lotto: 10 000 000 zł

Gry liczbowe Lotto - szanse i marzenia


Opublikowano: 07.03.2016,

Lotto, Toto Lotek, Multi Lotek – wszystkie te gry liczbowe są w naszym kraju bardzo znane pod nowymi nazwami. Można lubić w nie grać lub nie, ale praktycznie każdy chociaż raz w życiu oglądał wyniki lotto był ciekawy czy ktoś „zgarnie wygraną”.

Tak naprawdę trzeba mieć dużo szczęścia, aby wygrać w grze typu Lotto. Główna wygrana pada co prawda, ale wciąż zdarza się to niezwykle rzadko. Są osoby, które grają latami i marzą o wygranej. Często tracą duże pieniądze na wypełnienie kuponu i wskazanie swoich liczb.

„Żeby wygrać trzeba grać”

Znane przysłowie mówi: „żeby wygrać trzeba grać”. Nie da się ukryć, że jest w tym dużo racji. Jeśli gramy od czasu do czasu możemy zgarnąć nawet skromną kwotę gotówki i mieć przy tym dobrą zabawę. Problem pojawia się wtedy kiedy myśl o wygranej staje się motywem przewodnim w naszym życiu. Wtedy niestety możemy już mieć do czynienia z uzależnieniem. Jeśli tylko zauważymy u swoich bliskich lub u siebie oznaki uzależnienia powinniśmy coś z tym zrobić.

Na co najczęściej Polacy chcą przeznaczyć nagrodę z Lotto?

Wygrana w grach liczbowych ma czasami miejsce. Na co najchętniej Polacy przeznaczyli by wygraną sumę? O czym marzą?

  • Podróże – realizacja podróżniczych marzeń
  • Nowe mieszkanie – nowy samochód
  • Rozkręcenie dochodowego biznesu
  • Pomoc bliskim w potrzebie

Niektóre osoby przeznaczają wygrane sumy pieniędzy na tego rodzaju cele. Nierzadko jednak zdarza się, że osoby, które wygrały tracą bardzo szybko wygraną. Zachłyśnięcie sukcesem bywa duże – pokusa zakupów. Pieniądze bardzo łatwo wydać , a trudno niestety zaoszczędzić. Dlatego też zanim konkretnie zainwestujemy wygraną warto dobrze zastanowić się co zrobić z tą kwotą gotówki.

Osobiście uważam, że dobrym rozwiązaniem w przypadku wygranej z Lotto jest inwestycja w interesujący biznes. W taki biznes, który przyniesie nam realne zyski za miesiąc, dwa, za kilka lat. Pomoże w realizacji marzeń naszym bliskim. Inwestując w biznes możemy powiększać nasz budżet. Sprawiać, że nasza stabilizacja finansowa będzie naprawdę klarowna i jasna.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj