Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Poznaj historię człowieka, który wygrywa znacznie więcej niż inni


31.05.2017,


Poznaj historię człowieka, który wygrywa znacznie więcej niż inni

Miliony ludzi grywa w loterie w stanie Nowy Jork każdego roku. Nikt jednak nie wygrał w przeciągu ostatnich ośmiu latach tak dużo pieniędzy jak jeden tajemniczy jegomość przesiadujący w dwóch dusznych barach daleko od drogi w Oswego County.

Randal wygrał w loterii nazywanej Quick Draw "Szybkie losowanie" minimum 600$ lub więcej ponad 1400 razy! Dane dotyczą gry od 2009 roku do końca 2016 i zostały zebrane przez studentów z Uniwersytetu Columbia na podstawie danych udostępnionych przez władze loterii. W Usa, aby wypłacić nagrodę trzeba udostępnić swój wizerunek.

Łącznie jest to prawie 1,6 miliona dolarów. Oczywiście są gracze, którzy wygrali więcej ale jednorazowo i są to niesamowici szczęściarze. Randal jednak robi to regularnie na mniejsze kwoty. Mężczyzna ten regularnie pojawia się w dwóch barach i gra tam w tę grę, która podobna jest do Keno. Jego sesje trwają zazwyczaj od godziny 16 do 19. 50-latek jest rekordzistą jeśli chodzi o ilość wygranych. Zaraz za nim plasuje się osoba z 620 wygranymi.

Mieszka w domu oddalonym od swojego miejsca gry o 4 mile. Jest to 2 kondygnacyjny dom kolonialny. Raczej niechętnie mówi o swoich wygranych. Mówi, że nie gra więcej w Lotto i tak. Podejrzewa, że loteria nie wie kto tyle wygrał bo przecież nie zainkasował dużych kwot i są to tylko domysły. Jest to dla niego bardzo nie w porządku.

Oficjele stanowi odkryli, że ktoś wygrywa tak często w tym miejscu rok temu. Przeprowadzono śledztwo, które nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Randal nie chciał natomiast powiedzieć czemu przestał grać.

A teraz zastanówmy się logicznie. Jeżeli ten osobnik tyle wygrał to może przegrał kilkukrotnie więcej? W 2016 i 17 gracze roku postawili zakłady w tej grze na 795 milionów dolarów, wygrywając 519 milionów $. Jeśli by zachować taki współczynnik dla Randala mogłoby się okazać, że wydał 2,3 mln $ aby wygrać swoje 1,6 mln $.

Profesorowie finansów i statystyki nie wierzą w szczęście Randala. R. McGowan, który napisał wiele książek na temat hazardu podtrzymuje tezę. Wielu hazardzistów wyda o wiele wiecej pieniędzy niż powinni żeby poczuć chwilową gratyfikację, która nie pokrywa kosztów. To jest specjalnie mocno widoczne w grach typu Keno, które nazwał papierowymi jednorękimi bandytami. Duża częstotliwość losowań i wygranych przyciąga ludzi.

Ciekawostką jest to ile bary mogły zarobić na hazardziście. Dostają w końcu 6% wydanych pieniędzy na loterie. Jeden z barów plasował się na 338 miejscu największej sprzedaży. Po tym jak zaczął grać tam Randal wskoczył na 2-gie miejsce! z 300 tys. przychody skoczyły do 2,7 mln. Kiedy wielki hazardzista zmienił lokal, tego przychody wzrosły dramatycznie uszczuplając poprzednika.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Wygrana w Ekstra Pensji w Pile!
Nowszy artykuł: Zobacz na co ta rodzina wydała 429 milionów $ wygranych w Lotto
kalendarz lotto

Reklama

NewsyListopad zaczyna się od wygranych w Eksta Pensji i Lotto Plus!

Od dużych wygranych w Lotto Plus oraz Ekstra Pensji p.. | 05.11.2018


Wracają Zakłady Specjalne Lotto w dniach od 11 października do 10 listopada 2018!

Po dziesięciu lat wraca gra liczbowa Zakłady Specjalne! Ile będzie kosztować z.. | 06.10.2018


Graj w Lotto i wygrywaj - nowa promocja od 30 sierpnia!

Loteria promocyjna podobna do loteriady, dostępna dla Graczy kupujących zakłady.. | 03.09.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl