Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Jak stracić przyjaciela przez wygraną w Lotto


29.01.2016,


Jak stracić przyjaciela przez wygraną w Lotto

To historia dwójki taksówkarzy, bardzo dobrych kolegów od lat. Pracują w Nowym Jorku i tak jak inni Amerykanie ulegli emocjom podczas rekordowego losowania Powerball. To co się stało później było nieoczekiwane i niepoprawne. Jeden drugiemu ukradł kupon wart 50 tys. $.

Wiktor nie wygrał 1,5 mld dolarów w kumulacji Powerball (podobne do polskiego lotto ale trudniejsze). Wygrał jednak 50 tys. dolarów, które mogły zakończyć kilka jego problemów. Niestety człowiek, który był dla niego jak brat wyrwał mu z ręki wygrywający zakład.

Wiktor dobrze znał lotto wyniki z tego wieczoru i nie dałby się oszukać. Jego "kolega" jakby tego było mało, po kradzieży przyniósł mu kupon wygrywający tylko 4 $. Wiktor stwierdził, ze ten człowiek już nie jest jego przyjacielem, był dla niego jak brat ale po tej akcji dla niego nie istnieje. Wciąż jest w szoku jak można zrobić coś takiego.

Wiktor wraz z kumplem spotkali się dzień po historycznym losowaniu tamtejszego Lotto (Powerball) na korporacyjnym obiedzie żeby sprawdzić swoje kupony. Kiedy zauważył, że ma trzy trafne liczby wykrzyczał, że wygrał. W tym momencie Segura wyrwał mu kupon i pobiegł w miejsce, gdzie był zakupiony. Wrócił z innym kuponem i rzucił Wiktorowi. Jednak ten pamiętał, ze to nie są jego liczby.

Wiedział, że wygrał i wiedziała o tym obsługa sklepu, która miała wszystko zarejestrowane na kamerze i czym podzieliła się z miejscową policją. Menedżer widział na taśmie jak Wiktor kupuje zakład. Potem znalazł nagranie, gdzie przychodzi drugi facet i sprawdza ten sam kupon, a potem się oddala.

Wiktor nie był w stanie sam znaleźć fałszywego przyjaciela wiec także zadzwonił na policję. W wyniku krótkiego śledztwa aresztowano Segurę we wtorek. Jego rodzina tłumaczyła, ze ma duże długi za apartament, w którym mieszka. Ona też została oszukana po złodziej stwierdził, że pieniądze pochodziły ze spłaconego długu przez Wiktora.

Złodziej jest chwilowo na wolności i jak tłumaczy chciał podzielić się wygraną bo to był wspólny zakład lotto. Śledztwo trwa jednak dalej.

Jak się bronić przed kradzieżą kuponu lotto? Podpisuj swoje wydruki z lottomatu. Taki kupon będzie nadal ważny, a ty zachowasz spokój ducha.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Emerytowany kierowca wygrał w Lotto dzięki rodzinnej tradycji
Nowszy artykuł: Zdrapali 1000 zdrapek Lotek - ile wygrali?
kalendarz lotto

Reklama

NewsyRekord wygranej Eurojackpot - 193 396 500 złotych w Polsce

W piątek 10 maja Polak wygrał prawie 200 milionów z.. | 12.05.2019


Szóstka w Lotto trafiona w grze przez internet!

Szóstka warta 3 326 581,20 złotych to pierwsza wygrana główna w Lotto poprzez .. | 30.04.2019


Pracownik fabryki w UK wygrał 71 mln funtów w Euromillions!

Pracownik jednej z fabryk w Wielkiej Brytanii miał gigantyczne szczęście i wygr.. | 15.04.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl