Kumulacja Lotto: 3 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 220 000 000 zł

Wygrana w Lotto: Jak fortuna może zniszczyć przyjaźń

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2016, , Udostępnij:

To historia dwójki taksówkarzy, bardzo dobrych kolegów od lat. Pracują w Nowym Jorku i tak jak inni Amerykanie ulegli emocjom podczas rekordowego losowania Powerball. To, co się stało później, było nieoczekiwane i niepoprawne. Jeden drugiemu ukradł kupon wart 50 tys. $.

Wiktor nie wygrał 1,6 mld dolarów w kumulacji Powerball. Wygrał jednak 50 tys. dolarów, które mogły zakończyć kilka jego problemów. Niestety człowiek, który był dla niego jak brat, ukradł mu wygrywający zakład.

Wiktor wraz z kumplem spotkali się dzień po historycznym losowaniu Powerball na korporacyjnym obiedzie, żeby sprawdzić swoje kupony. Kiedy zauważył, że ma trzy trafne liczby, wykrzyczał, że wygrał. W tym momencie Segura wyrwał mu kupon i pobiegł w miejsce, gdzie był zakupiony. Wrócił z innym kuponem i rzucił Wiktorowi Castillo. Jednak ten pamiętał, że to nie są jego liczby.

Wiedział, że wygrał i wiedziała o tym obsługa sklepu, która miała wszystko zarejestrowane na kamerze i czym podzieliła się z miejscową policją. Menedżer widział na taśmie, jak Wiktor kupuje zakład. Potem znalazł nagranie, gdzie przychodzi drugi facet i sprawdza ten sam kupon, a potem się oddala.

Wiktor nie był w stanie sam znaleźć fałszywego przyjaciela, więc także zadzwonił na policję. W wyniku krótkiego śledztwa aresztowano Segurę we wtorek. Jego rodzina tłumaczyła, że ma duże długi za apartament, w którym mieszka. Ona też została oszukana po złodziej stwierdził, że pieniądze pochodziły ze spłaconego długu przez Wiktora.

Złodziej jest chwilowo na wolności i jak tłumaczy chciał podzielić się wygraną, bo to był wspólny zakład lotto. Śledztwo trwa jednak dalej.

Jak się bronić przed kradzieżą kuponu lotto? Podpisuj swoje wydruki z lottomatu. Taki kupon będzie nadal ważny, a ty zachowasz spokój ducha.

Żródło: Cbsnews.com - Bronx Man Busted For Allegedly Stealing $50,000 Powerball Ticket From Friend


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj