Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Jak wygrać w Lotto?


06.07.2014,


Jak wygrać w Lotto?

Do końca czerwca padły 34 szóstki w Lotto. Tylko 11 szczęśliwych posiadaczy trafnych wyników Lotto z nich grało samemu skreślając liczby. Reszta milionerów oddało swój los w ręce lottomatu z wykorzystaniem opcji Chybił Trafił. Zastanówmy się jak to możliwe. Człowiek skreślający kupon samodzielnie używa pewnych niezmiennych schematów myślowych, które zakłócają poczucie losowości skreślonych liczb. Wpływa na to np. kształt kuponu, pogrupowanie liczb, ustawienie względem siebie. Często rozrzucamy liczby po całym polu liczb na kuponie, aby wyglądało to losowo, jednak tak nie jest! Spróbujmy czasem podczas wypełniania Lotto skreślić liczby blisko siebie. Aby zrozumieć dlaczego sprawdź mapy graficzne losowań dostępne na tej stronie. Zobaczysz, że los grupuje liczby blisko siebie.

Mówi się często, że aby wygrać trzeba grać, jednak wydaje się, że aby wygrać trzeba mieć szczęście. Tak zwani wyborni gracze grający systemami też nie odnoszą sukcesów. W tym roku tylko jeden milioner zagrał systemem. Zapewne miał po prostu szczęście. System to sposób rozpisania liczb, a nie złoty środek na znalezienie trafnych liczb. W systemie płacimy dużo większą kwotę zakładu w zamian za możliwość skreślenia od 7 do 12 liczb zamiast 6.

Inne sposoby to typowanie liczb ze snów, z ważnych dat, granie w szczęśliwej kolekturze, granie na stałe liczby. Czy mają sens?


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: 13 milionów złotych padło łupem Warszawiaka!
Nowszy artykuł: Spłukani milionerzy
kalendarz lotto

Reklama

NewsyWracają Zakłady Specjalne Lotto w dniach od 11 października do 10 listopada 2018!

Po dziesięciu lat wraca gra liczbowa Zakłady Specjal.. | 06.10.2018


Graj w Lotto i wygrywaj - nowa promocja od 30 sierpnia!

Loteria promocyjna podobna do loteriady, dostępna dla Graczy kupujących zakłady.. | 03.09.2018


Kumulacja Eurojackpot w piątek 24 sierpnia wyniesie 211 milionów złotych!

Kumulacja loterii Eurojackpot w Polsce w dniu 24 sierpnia 2018 wyniesie około 211.. | 20.08.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl