Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Kiepski ojciec oskarżony o kradzież zdrapek wraz z synem


27.01.2016,


Kiepski ojciec oskarżony o kradzież zdrapek wraz z synem

Rzecz miała miejsce na Florydzie, USA. Ojciec z synem ukradli zdrapki warte 300$ ze sklepu spożywczego w Port Orange. Nie mieli jednak za dużo szczęścia, jak stwierdził jeden ze śledczych zajmujących się sprawą.

Pan Carbonell oraz jego syn wpadli w sobotę po sprawdzeniu nagrań wideo z monitoringu zainstalowanego w sklepie. Na nagraniu było widać jak starszy Carbonell wraca do sklepu żeby spieniężyć kupon. Wraz z synem są oskarżeni o kradzież.

Wcześniej "sprytny" tata dokonywał kradzieży mniejszych i większych. Z mniejszych to kradzieże portfeli czy telefonów. Te znaczące to np. samochody. Co za pomysł, żeby tym razem ukraść losy loteryjne?

Do odkrycia incydentu doszło, gdy właściciel sklepu dokonywał inwentaryzacji kuponów i zdrapek lotto. Okazało się, że brakuje zdrapek o wartości 300$. Menadżer przeglądając nagrania z monitoringu znalazł moment, w którym doszło do kradzieży.

Pewnego razu wspólnicy będąc w sklepie wykorzystali nieuwagę sprzedawcy. Wyszedł on na zewnątrz sklepu żeby wyrzucić śmieci. Sytuację tą wykorzystał ojciec idąc za nim i zajmując go przypadkową konwersacją. W tym czasie jego syn przeszedł za ladę i przywłaszczył sobie garść zdrapek. Nie zauważył tego sprzedawca, który nic nie mógł podejrzewać.

W piątek, Carbonell wrócił na to samo miejsce, by odebrać 90$ z wygranej zdrapki. Wygadał się przy tym, gdzie mniej więcej mieszka. Z nagrań udało się zidentyfikować sprawców dzięki jednemu z funkcjonariuszy.

Zorganizowano zatrzymanie w ich domu, podczas którego próbowali uciekać przez okno, bezskutecznie. Po wszystkim syn stwierdził, że to głupota zrobić to dla jakichś głupich zdrapek lotto.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Ekstra Pensja w Gdańsku! Wygrane w Lotto i plusie.
Nowszy artykuł: Emerytowany kierowca wygrał w Lotto dzięki rodzinnej tradycji
kalendarz lotto

Reklama

NewsyListopad zaczyna się od wygranych w Eksta Pensji i Lotto Plus!

Od dużych wygranych w Lotto Plus oraz Ekstra Pensji p.. | 05.11.2018


Wracają Zakłady Specjalne Lotto w dniach od 11 października do 10 listopada 2018!

Po dziesięciu lat wraca gra liczbowa Zakłady Specjalne! Ile będzie kosztować z.. | 06.10.2018


Graj w Lotto i wygrywaj - nowa promocja od 30 sierpnia!

Loteria promocyjna podobna do loteriady, dostępna dla Graczy kupujących zakłady.. | 03.09.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl