Eurojackpot: 500 000 000 zł
Lotto: 5 000 000 zł

Kilka miesięcy nosił w portfelu kupon Powerball wart miliony!

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2016, , Udostępnij:

Wieści na temat zagubionego kuponu Powerball rozniosły się już w grudniu ubiegłego roku. Wtedy ogłoszono, że zakład tamtejszego Lotto został zakupiony na stacji benzynowej ulokowanej na autostradzie. Był on warto około miliona dolarów i nikt nie odebrał należności.

Nikt nie pojawił się po wygraną z Powerball aż do teraz. Pewien mężczyzna chodził z kuponem wartym milion dolarów, schowanym w portfelu przez kilka miesięcy. Dopiero niedawno zauważył, że stał się milionerem.

Graczowi udało się trafić pięć liczb 9, 10, 32, 42, oraz 55 (wyniki lotto Powerball z 16 grudnia), które dawały gwarantowany milion wypłaty. W tej loterii można wygrać o wiele więcej ale trzeba trafić też więcej liczb.

Bohater tej historii stwierdził, ze zawsze po zakupie zakładów wkłada je do portfela. Sprawdza wygrane dopiero po jakimś czasie ponieważ daje mu to kilka dodatkowych chwil marzeń o wielkiej wygranej. 53-letni już mężczyzna ostatniego tygodnia postanowił oczyścić swój portfel ze śmieci wtedy zauważył niesprawdzone kupony.

Zaczął sprawdzać je na oficjalnej stronie loterii, i kiedy zauważył że liczby do siebie pasują pomyślał że pewnie pomylił daty losowań. Kiedy żona wróciła z pracy poprosił ją o weryfikację wyników Lotto. Okazało się, że rzeczywiście wygrał. Aby to jeszcze potwierdzić udał się do kolektury by zeskanować zakład.

Maszyna weryfikująca wygrane, inaczej niż w przypadku przegranych kuponów poprosiła go, żeby skontaktował się ze sprzedawcą w danym punkcie. Ten fakt spowodował, że Gracz był pewien swojej wielkiej wygranej.

Po powrocie do domu, w internecie wpadł na artykuł, który mówił że ktoś nie odebrał milionowej wygranej po zagraniu w sieci sklepów, w której zakupił on swój kupon. Wtedy już nie było żadnych wątpliwości. Kiedy człowiek gra wiele lat i nagle wygrywa nigdy nie może w to uwierzyć.

Para udała się do siedziby loterii by odebrać wygraną. Zrobiono im pamiątkowe zdjęcie z wielkim czekiem, po czym udali się w swoją stronę planując na co wydadzą pieniądze.

Źródło: https://www.mlive.com/lottery/2016/02/1_million_powerball_winner_did.html


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj