Eurojackpot: 500 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Kolejna Ekstra Pensja we Włocławku!


Opublikowano: 23.10.2014,

Kolejna Ekstra Pensja we Włocławku!

Drugie losowanie Ekstra Pensji przyniosło kolejną wieloletnią wolność finansową dla jednego z graczy Włocławka. Wygraną jest pensja w wysokości 5000 złotych (minus 10% podatku), która jest wypłacana co miesiąc przez 20 lat. Jest to zupełnie nowy styl wygranej w polskich loteriach i powoli zyskuje dużą popularność.

Liczby, które padły we wczorajszym losowaniu to 2, 9, 12, 18, 25 losowane z puli 35 kul oraz 1/4. Dwie liczby się powtórzyły z poprzedniego losowania - są to 2 i 25. Gracz z Włocławka zagrał w punkcie Lotto na ulicy Kruszyńskiej 35, w hipermarkecie Tesco. Zakład jaki nabył był wart 5 złotych i skreślony na chybił trafił przez lottomat!

Było to dopiero drugie losowanie gry, o której ostatnio głośno w mediach i internecie. Jest osiem stopni wygranych przy czym wszyscy celują w ten najważniejszy - dwudziestoletnią pensję. Można się zastanawiać czy ma to sens ze względu na inflację, która może wystąpić w ciągu następnych dziesięcioleci. Na pewno taka pensja jednak będzie wystarczającym dodatkiem do naszej pracy, aby nie martwić się finansami i czerpać z życia pełnymi garściami. Tylko czy warto wydać 5 zł na zakład? Przemyślenia i decyzję pozostawiamy Wam, graczom. Warto wiedzieć, że cała wartość pensji to tylko 1 200 000 zł sumarycznie, czyli mniej niż w lotto, gdzie zakład kosztuje 3 zł.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj