Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Kończy się czas na odebranie 63 mln $ w Kalifornii


03.02.2016,


Kończy się czas na odebranie 63 mln $ w Kalifornii

"Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci się ino sznur." Jeszcze kilkanaście godzin, a ten poetycki cytat może trafnie opisać to co się stało. Bo jak inaczej nazwać główną wygraną Lotto wartą 63 000 000 dolary, której dotychczas nikt nie odebrał w USA?

W czwartek ten niezwykle dużo warty kupon SuperLotto Plus zamieni się w zwykły świstek papieru. Zakład kupiony w sklepie z alkoholem niedługo wygaśnie i nie będzie można odebrać nagrody. Został zakupiony tam w sierpniu. Dotychczas nikt nie zgłosił się, aby odebrać wysoka wygraną.

W tym momencie szanse na to, że ktoś jednak obudzi się i przyjdzie do organizatora po swoje pieniądze są nikłe. Nie zdarzyło się nawet żeby ktoś próbował odebrać pieniądze z fałszywym kuponem co często ma miejsce w takich sytuacjach. Ludzie korzystają z tego, że nie ma prawowitego właściciela i próbują podrabiać zakłady co jest niezwykle głupie i nierealne do wykonania.

Władze loterii już w listopadzie informowały w mediach, że Graczowi pozostało tylko 180 dni do zgłoszenia się po pieniądze. W grudniu dodatkowo informowano, że loteria nie zamierza sprawdzać nagrań z monitoringu żeby zidentyfikować tego Gracza, co robiła już w przeszłości. W praktyce jest to dość proste bo wiadomo, gdzie i o której godzinie sprzedano kupon.

Jeśli nagroda nie zostanie odebrana będzie to największa suma pieniędzy nie odebrana z loterii w Kalifornii, a kto wie czy nie na świecie. Jeśli jednak Gracz postanowił dodać trochę dramatyzmu do całej tej akcji i pojawi się w siedzibie "totalizatora" w czasie urzędowania do końca czwartku to będzie mógł wybrać jednorazową wypłatę w wysokości 39,9 mln $ lub 30 letnie wypłaty całej kwoty 63 mln $.

Nawet jeśli nikt nie pojawi się po wygraną Lotto to właściciel sklepu, który sprzedał los dostanie bonus w wysokości 315 000 $. Z tego co wiadomo władze loterii nadal czekają na właściciela jednego z trzech zwyciężającego kuponu w historycznie wysokiej kumulacji Powerball. Ten Gracz jednak ma jeszcze rok na zgłoszenie się.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Wyniki Lotto 02.02.2016 - wzrost kumulacji do 9 000 000 zł
Nowszy artykuł: Wyniki Lotto 04.02.2016 - w sobotę do wygrania 12 000 000 zł
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl