Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Koniec gry w Lotto przez internet w Minnesocie


17.05.2015,


Koniec gry w Lotto przez internet w Minnesocie

Obecnie dużo mówi się o tym, że prowadzone są starania, a by zakłady Lotto mogły być kupowane w internecie, zgodnie z duchem naszych czasów. Minnesota Lottery wprowadziło taką możliwość i to rozwiązanie cieszyło się dużą popularnością. Jednak politycy zdecydowali, ze to koniec gry przez internet. Dlaczego znów polityka wtrąca się tam, gdzie wszystko idzie dobrze?

Artykuł opisuje ciekawą sytuację, z racji tego, że wielu z nas oczekuje od dawna na możliwość zawierania zakładów w internecie, na komórce, w specjalnych terminalach - szybko i sprawnie, bez potrzeby odwiedzania kolektur. Daje to duże oszczędności czasu i pieniędzy nie tylko graczom, ale samemu organizatorowi, który nie musi już drukować tylu kuponów, utrzymywać tak wielu urządzeń, otwierać nowych punktów.

W Usa w procesie legislacji doszło do zawieszenia możliwości takiej gry w Minnesocie, gdzie prężnie rozwijała się tego typu loteria pod egidą Minnesota Lottery. Zarządcy dostali 4 miesiące na wyłączenie ze sprzedaży produktów dostępnych "bez kuponów" z natychmiastową wygraną. Jest to związane z tym, że loteria musi zakończyć swoje kontrakty z dostawcami technologii.

Decyzję tłumaczy się, że loteria ta za bardzo się rozwinęła swoim zasięgiem i dostępnością, co nie może być prowadzone bez specjalnego nadzoru. Minnesota w poprzednim roku stała się pierwszym stanem gdzie zaczęto sprzedawać tego typu produkty przez internet pomijając popularne Powerball. Zarządcy loterii twierdzą, że mogą pozwać teraz stan za straty jakie wywoła tak szybkie wyłączenie usług. Mogą one sięgnąć nawet 12$ dolarów. Dodatkowo loteria może stracić całe kontrakty, gdy wyłamie się ze zobowiązań częściowych związanych z grą online. A jak będzie w Polsce z grą w Lotto online">Lotto online? Być może fakt, że Totalizator czeka z wprowadzeniem działalności internetowej na odpowiednią ustawę spowoduje, że potem nikt nie będzie negować tego typu działalności, która jest bardzo potrzebna i wszystkim graczom odpowiada.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Czwartkowe 200 tys. w Keno i 2 mln w Lotto
Nowszy artykuł: Wieluń - 20 lat Ekstra Pensji
kalendarz lotto

Reklama

NewsyRekord wygranej Eurojackpot - 193 396 500 złotych w Polsce

W piątek 10 maja Polak wygrał prawie 200 milionów z.. | 12.05.2019


Szóstka w Lotto trafiona w grze przez internet!

Szóstka warta 3 326 581,20 złotych to pierwsza wygrana główna w Lotto poprzez .. | 30.04.2019


Pracownik fabryki w UK wygrał 71 mln funtów w Euromillions!

Pracownik jednej z fabryk w Wielkiej Brytanii miał gigantyczne szczęście i wygr.. | 15.04.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl