Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Koniec gry w Lotto przez internet w Minnesocie


17.05.2015,


Koniec gry w Lotto przez internet w Minnesocie

Obecnie dużo mówi się o tym, że prowadzone są starania, a by zakłady Lotto mogły być kupowane w internecie, zgodnie z duchem naszych czasów. Minnesota Lottery wprowadziło taką możliwość i to rozwiązanie cieszyło się dużą popularnością. Jednak politycy zdecydowali, ze to koniec gry przez internet. Dlaczego znów polityka wtrąca się tam, gdzie wszystko idzie dobrze?

Artykuł opisuje ciekawą sytuację, z racji tego, że wielu z nas oczekuje od dawna na możliwość zawierania zakładów w internecie, na komórce, w specjalnych terminalach - szybko i sprawnie, bez potrzeby odwiedzania kolektur. Daje to duże oszczędności czasu i pieniędzy nie tylko graczom, ale samemu organizatorowi, który nie musi już drukować tylu kuponów, utrzymywać tak wielu urządzeń, otwierać nowych punktów.

W Usa w procesie legislacji doszło do zawieszenia możliwości takiej gry w Minnesocie, gdzie prężnie rozwijała się tego typu loteria pod egidą Minnesota Lottery. Zarządcy dostali 4 miesiące na wyłączenie ze sprzedaży produktów dostępnych "bez kuponów" z natychmiastową wygraną. Jest to związane z tym, że loteria musi zakończyć swoje kontrakty z dostawcami technologii.

Decyzję tłumaczy się, że loteria ta za bardzo się rozwinęła swoim zasięgiem i dostępnością, co nie może być prowadzone bez specjalnego nadzoru. Minnesota w poprzednim roku stała się pierwszym stanem gdzie zaczęto sprzedawać tego typu produkty przez internet pomijając popularne Powerball. Zarządcy loterii twierdzą, że mogą pozwać teraz stan za straty jakie wywoła tak szybkie wyłączenie usług. Mogą one sięgnąć nawet 12$ dolarów. Dodatkowo loteria może stracić całe kontrakty, gdy wyłamie się ze zobowiązań częściowych związanych z grą online. A jak będzie w Polsce z grą w Lotto online">Lotto online? Być może fakt, że Totalizator czeka z wprowadzeniem działalności internetowej na odpowiednią ustawę spowoduje, że potem nikt nie będzie negować tego typu działalności, która jest bardzo potrzebna i wszystkim graczom odpowiada.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Czwartkowe 200 tys. w Keno i 2 mln w Lotto
Nowszy artykuł: Wieluń - 20 lat Ekstra Pensji
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMulti Multi dostępne w grze przez internet od 15 lipca 2019

Od 15 lipca 2019 roku możliwa jest gra w Multi Multi .. | 17.07.2019


Loteriada powraca od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 roku!

Są wakacje to i jest Loteriada, dostępna dla każdego gracza który podczas zaku.. | 01.07.2019


Ekstra Premia - nowa gra za dopłatą 1 zł do Ekstra Pensji!

Ekstra Premia to gra, w którą można zagrać tylko grając w Ekstra Pensję. .. | 14.06.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl