Eurojackpot: 340 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Kto najchętniej gra w Lotto?


Opublikowano: 26.02.2016,

Gry liczbowe – w tym przede wszystkim lotto, toto lotek cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Przy każdym losowaniu, a szczególnie gdy pojawia się szansa wygrania naprawdę dużej sumy nasi rodacy biegną do kiosków, salonów prasowych i wypełniają blankiety. Kto najchętniej gra w gry liczbowe?

Lotto - popularna gra liczbowa wśród osób w każdym wieku

W gry liczbowe gramy wszyscy. Trudno, naprawdę bardzo trudno jest znaleźć osobę w Polsce, która chociaż raz nie grała w Lotto. Szczególnie chętnie w grę tę grają osoby z małych miejscowości i wiosek, emeryci, którzy marzą o tym, że wygrana pomoże im pokryć największe wydatki.

Gra w Lotto i gry liczbowe jest dla takich osób idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Czekanie na wyniki lotto zawsze budzą wielkie emocje.

Udział w grach liczbowych, a szansa na wygraną

Słynne przysłowie mówi „żeby wygrać trzeba grać”. Istnieją osoby, które niezbyt przychylnie podchodzą do gry w lotto. Liczba osób grających w Lotto mimo to nie maleje. Jest to zadziwiające biorąc pod uwagę fakt, że o wygraną naprawdę trudno. Owszem zdarzają się osoby, które wygrywają i zaznaczą szczęśliwe liczby, ale zdarza się to wciąż niezwykle rzadko. Są jednak osoby, które mają już na swoim koncie sukcesy związane z grą w Lotto.

Największa wygrana w historii Lotto padła 27 września 2011 roku – właśnie wtedy pula na wygrane pierwszego stopnia przekroczyła 56 milionów złotych. Padły wtedy dwie wygrane – dla dwóch osób w kraju był to naprawdę szczęśliwy i wyjątkowy dzień.

Sposób w jaki możemy brać udział w grze na przestrzeni lat bardzo się zmienił. Zasady gry mniej więcej pozostają takie same. Przypuszczalnie w tym tkwi prawdziwa magia w gry w lotto. Od wielu lat jest niezmienna. Zna ją praktycznie każdy, bez względu na wiek.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj