Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Kumulacja dla trzech osób


23.02.2015,


Kumulacja dla trzech osób

W kolejnym losowaniu Lotto do wygrania jest 2 000 000 złotych, ponieważ kumulacja trafiła do podziału między trójkę graczy z Bytowa, Zamościa i Wrocławia. Dodatkowo szczęśliwą szóstkę w Plusie wytypowała osoba z Mszany Dolnej.

W sobotnim losowaniu padło sześć następujących liczb: 18, 30, 34, 36, 37, 45. Jak się okazało już niebawem, trzy osoby miały te liczby zakreślone na swoich wysłanych w kolekturach kuponach. W przypadku wspomnianego Bytowa, jest to pierwsza tak wysoka wygrana. Pierwszy Lotto milioner nadał swój los w kolekturze przy ul. Wojska Pol­skiego 6. Zawierając zakłady liczby wybierał samodzielnie. Kupił łącznie osiem zakładów i jeden z nich uczynił go bogatym.

W Zamościu, jeden z prawdopodobnie tamtejszych graczy podczas swoich odwiedzin w punkcie lotto przy ul. Szwedz­kiej 19 A także zakupił 8 zakładów tej gry. Podobnie jak poprzednik zestawy liczb wybrał według własnego uznania.

Ciekawej opcji zakupu dokonał gracz z Wrocławia, który dokonał zakupu kuponu w punkcie na ul. Świd­nic­kiej 40. Zagrał na chybił trafił, ale przy pomocy zakładu systemowego na 9 skreśleń. Oznacza to, że zwiększył swoje prawdopodobieństwo wygranej. Należy pamiętać jednak, że tego typu zakład jest dość kosztowny - uszczupla portfel o 252 złote. W tym przypadku dał ponad milionową wygraną oraz dodatkowe wygrane wynikające z zakładów pobocznych w systemie o wysokości 100 tysięcy złotych.

Jak wspomniano, lotto milionerów z soboty jest czterech. Jeden z nich urwał swój kawałek szczęścia dzięki liczbom, które padły w Lotto Plus - 9, 26, 28, 31, 34, 39. Ulica Starowiejska w Mszanie Dolnej to miejsce, gdzie zakupiono kupon - jeden z trzech na chybił trafił, które brały udział w losowaniu. Źródło: lotto.pl


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Czy polityków lepiej losować niż wybierać?
Nowszy artykuł: Siedemnasta Ekstra Pensja w Zakopanym
kalendarz lotto

Reklama

NewsyOkres promocyjny Multi Multi na 6 skreślen

Od 15 stycznia do 17 stycznia 2019 r. za wygrane w Mul.. | 16.01.2019


Loteria Świąteczna od 22 listopada do 31 grudnia 2018 r.!

Rusza kolejna edycja loterii świątecznej dla fanów gier Lotto. Dowiedz się jak.. | 22.11.2018


Lotto przez internet za sprawą usługi iLotto już od grudnia?

iLotto nowa usługa gry przez internet w gry losowe Totalizatora Sportowego wystar.. | 19.11.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl