Eurojackpot: 500 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Lotto zdrapki - Czarna Perła warta 200 tys. złotych


Opublikowano: 26.01.2015,

Lotto zdrapki - Czarna Perła warta 200 tys. złotych

Zdrapki cieszą się niekończącą popularnością wśród polskich graczy. Po raz kolejny udowodniła to wygrana w jednej z nich - Czarnej Perle. Co ciekawe jest to dopiero pierwsza główna wygrana w niej, więc czekają inne na swoich właścicieli. Wartość wydrapanej nagrody to 200 000 zł.

Kupon zdrapki lotto, która jest bohaterem dzisiejszego wpisu czarny, a logo przedstawia Czarną Perłę wychylającą się z muszli. Przedstawia ona zapewne wygraną, na którą czyhają grający-drapiący. Koszt takiej zabawy to 5 zł za jedną zdrapkę. Po zdrapaniu zaciemnionych pół wyłaniają się cztery wygrywające liczby, a poniżej twoje liczby i przypisane do nich wysokości wygranych. Aby wygrać musisz mieć w tych 10 liczbach tę samą, która pojawi się wyżej w wygrywających. Od razu dowiesz się też ile wygrałeś.

Pewna osoba, która zakupiła zdrapkę w Prudniku wygrała 200 000 złotych dzięki liczbie 13. Tym samym w tej zdrapce do wygrania zostało dwa razy po 200 tys. zł. Zdrapki mają się całkiem nieźle na rynku gier losowych. W roku 2014 wypłacono przeszło 325 mln na wygrane w zdrapkach, a w tym już 20 mln. W opozycji do gier liczbowych wydaje się być to sporą kwotą, i znaczącą na rynku. Poniżej przedstawiamy trochę informacji o trwających Lotto zdrapkach.

Nowości w zdrapkach

Drzewko szczęścia - los za 1 zł, aktualnie do wygrania 3 815 037 złotych, najciekawsze wygrane to 20 razy po 6 tys. zł. Trzeba znaleźć symbol drzewko, wygrywasz przypisaną kwotę, oczywiście wygrane są sumowane.

Świąteczny Kalendarz - zdrapka lotto za 10 zł. W świątecznym kalendarzu najatrakcyjniejsza nagroda została jedna - 10 000 złotych.Aktualna pula wszystkich to 1 832 640 złotych. Aby wygrać należy zdrapać pola od 1 do 24 i znaleźć gwiazdkę z przypisaną kwotą. Zdrapując pole 25 i mając trzy takie same kwoty wygrywasz. Zdrapując bonus wygrasz gdy znajdziesz mikołaja.

Czarna Perła - opisywana wcześniej zdrapka lotto za 5 zł. Aktualna pula wygranych wynosi prawie 12 mln zł.

MULTI Vabank - zdrapka za przysłowiowego "piątaka". Obecna pula to aż 14 206 640 złotych, w tym 2 po 200 tys. zł. Zdrapka jest podzielona na 10 gier, najpierw zdrap swoja liczbę. Aby wygrać kwotę przypisaną do gry znajdź swoją liczbę po zdrapaniu w niej. Znajdując dodatkowo symbole X2 lub X5 pomnożysz swoją wygraną w danej grze.

Kopalnia szafirów - los za 2 zł, zostały 2 najważniejsze wygrane po 75 tys. złotych. Należy znaleźć symbol szafiru pod warstwami ścieralnymi. Nakład tej zdrapki to 8 mln sztuk.

Krzyżówka - kupisz za 3 zł. Aktualnie w puli tej zdrapki jest 8 375 636 złotych. Pod polem Twoje Litery zdrap literki, których użyjesz do ułożenia słów. Zdrap swoje litery tyle razy ile występują w krzyżówce. Po skompletowaniu 3 lub więcej słów wygrywasz.

LOTEK - bardzo tania zdrapka za 1 zł. Mimo tego w puli jest ponad 10 mln złotych. Nakład zdrapki osiągnął 20 mln sztuk. Wystarczy zdrapać jedno pole i znaleźć symbol SŁONIK z przypisaną kwotą wygranej.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj