Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Mikołaj Lotto był hojny w te święta


25.12.2015,


Mikołaj Lotto był hojny w te święta

Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia przyniósł paru Graczom dodatkową radość w postaci poważnej sumy pieniędzy. Wszystko za sprawą trafnych decyzji w Lotto Plus oraz Ekstra Pensji i to tuż przed wigilią! Dodatkowo, podczas wieczerzy wigilijne ktoś wygrał prawie 4 mln zł w Lotto!

Milion złotych w Lotto Plus

Nowy Rok na pewno będzie lepszy dla kogoś, kto wygrał w Warszawie okrągły milion zł w Plusie. Osoba, która zdecydowała się dopłacić do zakładu Lotto zagrała na stacji metra przy Stadionie Narodowym. Zakupiła ona dwa zakłady używając do nich własnych liczb. Okazały się one tymi wylosowanymi 22 grudnia - 3, 14, 17, 26, 31, 44. Liczba lotto milionerów w stolicy liczy dzięki temu już 101 osób! Podczas losowania nie odnotowano szczęśliwych wyników lotto, wiec nastąpiła kumulacja, którą ktoś zgarnął w wieczór wigilijny.

Ekstra Pensja w Warszawie

Los upodobał sobie Warszawę w przedświątecznym rozdawaniu prezentów. To także tutaj jeden z graczy wygrał w Ekstra Pensji nagrodę pierwszego stopnia, która pozwoli mu nie martwić się finansami przez kolejne 20 lat! Tym razem zagrano w kolekturze umieszczonej na ulicy Przyczółkowej 296a. Losowanie odbyło się w środę, a wyniki to: 1, 8, 24, 26, 30 i dodatkowa liczba 3.

Prawie 4 mln zł w Wigilię!

Wczoraj był ważny wieczór dla wielu z nas. Chociaż pieniądze szczęścia nie dają to na pewno osłodzą życie pewnemu graczowi, który właśnie tego magicznego wieczoru wygrał 3 863 425,40 zł w kumulacji Lotto! Jest to zaskakująca kwota, jako że ogłaszana kumulacja była warta tylko 3 mln zł. Tym bardziej gratulujemy!


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Dwoje Graczy podzieli się wygraną z Mega Kumulacji!
Nowszy artykuł: Dwie Ekstra Pensje za jednym zamachem (27.12)
kalendarz lotto

Reklama

NewsyOkres promocyjny Multi Multi na 6 skreślen

Od 15 stycznia do 17 stycznia 2019 r. za wygrane w Mul.. | 16.01.2019


Loteria Świąteczna od 22 listopada do 31 grudnia 2018 r.!

Rusza kolejna edycja loterii świątecznej dla fanów gier Lotto. Dowiedz się jak.. | 22.11.2018


Lotto przez internet za sprawą usługi iLotto już od grudnia?

iLotto nowa usługa gry przez internet w gry losowe Totalizatora Sportowego wystar.. | 19.11.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl