Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 3 000 000 zł

Milion w Chojnicach i 7 milionów w kumulacji


Opublikowano: 27.03.2015,

Milion w Chojnicach i 7 milionów w kumulacji

W czwartkowym losowaniu popularnego totolotka nie zanotowano głównej wygranej. Oznacza to, że po raz kolejny cześć puli na wygrane przechodzi do następnego losowania. Z racji tego, że jest to trzecia z kolei kumulacja, w przewidywanej puli na wygrane pierwszego stopnia uzbierało się 7 mln zł.

W czwartek 26 marca padły liczby 2, 3, 5, 6, 18, 48. Nikt nie wytypował poprawnie wygrywającego zakładu, dlatego też w kolejnym losowaniu w sobotę o godzinie 21:40 czekają nas duże emocje. Czy ktoś zgarnie wymarzone miliony?

W dni losowania, zawsze po 21:40 czekają na ciebie najnowsze wyniki lotto - zobacz je.

A tymczasem W Lotto Plus padła wygrana w wysokości 1 000 000 zł w Chojnicach. Jak informuje lotto.pl popularność tej dodatkowej gry cały czas rośnie. Formuła jest bardzo prosta - przy zakupie zwykłego losu Lotto, dopłacając 1 zł Twoje liczby biorą udział w drugim losowaniu lotka, w którym wygrane są gwarantowane zawsze (przykładowo za szóstkę milion zł). Tego dokonał gracz z Chojnic. Punkt lotto, w którym dokonała zakupu szczęśliwego losu znajduje się na ul. Obrońców Chojnic 1. Dla wygranej kupił 2 zakłady za 8 zł na chybił - trafił. Oznacza to, że jest 1028 na liście lotto milionerów.

Interesującym faktem jest to, że w ostatnich latach wyniki lotto dla Chojnic przynosiły bardzo dobre rezultaty. W ciągu trzech lat padły tu cztery szóstki warte co najmniej milion złotych. Podczas najwyższej kumulacji 51 mln, ktoś trafił tutaj szóstkę wartą ponad 17 mln zł (bo wygranych było trzy sztuki).

Z innych gier warto jeszcze nadmienić wygraną w Mini Lotto z czwartku wartą 231 434 zł, która padła w Mikołajkach przy ul. Szkolnej 4E. Gracz sam wybrał liczby dla swoich zakładów. Co więcej ktoś, kto zagrał w Kaskadę w Wołowie zdobył główną wygraną o wysokości 250 000 złotych.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj