Kumulacja Lotto: 5 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 500 000 000 zł

Muzyk pójdzie siedzieć za oszustwa w amerykańskim Lotto

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2016, , Udostępnij:

Delroy Drummond, 26-letni muzyk z Florydy, został skazany na 3 lata i 5 miesięcy więzienia za udział w oszustwie loteryjnym, które kosztowało ofiary 500 000 dolarów.

Drummond, znany również jako Top Banga, przyznał, że współpracował z innymi osobami, które dzwoniły do starszych osób na terenie całych Stanów Zjednoczonych, przekonując je, że wygrały nagrodę w Lotto (i innych loteriach stanowych). Ofiary były informowane, że muszą wpłacić kilka tysięcy dolarów na pokrycie podatków i opłat związanych z odbiorem wygranej. Pieniądze były wysyłane pocztą lub elektronicznie do Drummonda, który następnie dzielił je ze swoimi współsprawcami.

Jedna z ofiar, 83-letnia emerytowana nauczycielka z Huntington Beach w Kalifornii, napisała list do sędziego, informując go, że wysłała 127 000 dolarów w około 97 transakcjach na rzecz oszustów, w tym na oszustwo, w które zaangażowany był Drummond. Kobieta zaciągnęła trzy pożyczki w trzech bankach i wypłaciła pieniądze ze swoich kont inwestycyjnych, powierniczych i bieżących.

Źródło: https://www.sun-sentinel.com/2016/05/31/south-florida-musician-gets-prison-term-for-lottery-fraud/


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj