Eurojackpot: 500 000 000 zł
Lotto: 2 000 000 zł

Najbardziej opłacalne zdrapki w wakacje!


Opublikowano: 19.07.2017,

Najbardziej opłacalne zdrapki w wakacje!

Zazwyczaj ranking zdrapek podawany był w formie tabelek. Dzisiaj zamiast suchych danych opowiemy sobie co znaleźliśmy na temat obecnych w ofercie Lotto zdrapek. W co warto zagrać w lipcu i w ogóle w wakacje?

Zacznijmy najpierw od w miarę nowych zdrapek. W naszym zestawieniu raczej mało czasu poświęcimy zdrapkom za złotówkę czy 2 zł. Spowodowane jest to tym, że zazwyczaj są one nie warte gry. Duże nakłady, nieciekawe wygrane. Mało głównych wygranych. Ciekawostka - prawdopodobnie szykuje się wiele zdrapek związanych z piłką nożną w związku z mistrzostwami 2018 - źródło: regulamin. Nie polecamy też zdrapki lotto Bonusza 5 zł. Słabe nagrody, duży nakład.

Zdrapka Lotto Ekstraklasa kosztuje 5 zł. To spory kartonik, ale wydaje się, że niewiele poza tym. Można wygrać tylko 2 razy po 250 tys. złotych, a nakład to ponad 11 milionów losów! Obecnie nie skupialibyśmy uwagi na tej zdrapce.

Za pięć złotych o wiele lepiej zakupić zdrapkę Kasa i Złoto. Została wprowadzona do obrotu 15 maja i póki co nikt nie trafił nagrody głównej (stan początek lipca), a jest ich łącznie sześć po 150 tys. zł. Tymczasem według kolektorów mogło zejść ok 30% nakładu. To zwiększa szanse na wygraną.

Niedawno bo 17 lipca wprowadzono kolejną edycję zdrapki Super Linie za 5 zł. Jest to fajna zdrapka do drapania bo zajmuje wiele czasu i daje satysfakcję i zabawę. Co prawda jest to zdrapka przeciętna, ale bardzo pozytywnie wyglądają nagrody 1,2 stopnia, a co najważniejsze duża ilość nagród 75 zł - 24 tys. sztuk Statystycznie w co piątej paczce zdrapek się ona trafi.

Te nagrody za 75 zł pojawiają się częściej niż w zdrapkach: gorącej, kasa i złoto, w bonusie i nadchodzącej "perle".

Dla Graczy bardzo atrakcyjną zdrapką jest nowa transza Ekstra Pensja za 5 zł. Wszyscy ją znają i lubią. Zdrapki te są w kolorze seledynowym i różowawym. Jednak warto pamiętać, że w starej edycji zdrapki czekają 3 główne wygrane! Weź pod uwagę poziom wyprzedania zdrapek, a może się okazać, że to będzie cel twoich łowów. Gracze analizując numery zdrapek i dotychczasowe wygrane wskazują, że ostatni 2 wygrane znajdziemy w żółtej wersji i jedną w czerwonej.

Jest taka zdrapka jak Krzyżówka za 3 zł. Teoretycznie łatwiej tu trafić 100 zł lub 1000 zł niż w Ekstra Pensji! Naszym zdaniem jest to jedna z ciekawszych zdrapek od zawsze. Ludzie szybko ją wykupują nie bez powodu. Nowa krzyżówka zawitała 4 lipca.

Jeśli chodzi o zdrapki za złotówkę, ich poziom opłacalności jest absurdalnie mały.

W zdrapkach za 2 zł na ten moment można skubnąć Słówka nr. 0357, która jest najbardziej warta zakupu.

Za 3 zł wyróżniają się Szczęśliwe Linie nr. 0370.

W zdrapkach za 10 zł nic się nie wyróżnia, dużo do wygrania - dużo losów na rynku, trudno trafić.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj