Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Nie posłuchał żony i wygrał 169 mln dolarów


03.07.2016,


Nie posłuchał żony i wygrał 169 mln dolarów

Jej mąż jej nie słuchał. Wszędzie w USA trąbiono o wielkiej kumulacji w znanym Powerball'u i zapewne miał już tego dość. Skończyło się tym, że przez niego para wzbogaciła się o grube miliony dolarów.

Nancy poprosiła męża, pracującego w nowojorskiej policji, o kupno zakładu na tamtejsze Lotto - Powerball. Uległa manii jaka przetacza się po kraju w związku z gigantyczną kumulacją. Wynosiła ona prawie miliard dolarów (900 mln). Była naprawdę duża, na polskie warunki niewyobrażalna. Nic dziwnego, że każdy o niej mówił i brał w niej udział.

Zamiast tego, jej mąż postanowił użyć ostatniego dolara z portfela na zakup zakładu Mega Millions. Kiedy Nancy otrzymała gigantyczny czek z kwotą wygranej mówiła, że dobrze zrobił.

O wygranej dowiedziała się dzień po losowaniu. Usłyszała, że ktoś wygrał w miejscu, gdzie to właśnie jej mąż kupił zakład. Postanowiła sprawdzić numery na kuponie. Sprawdzanie zaczęła od dodatkowej liczby - Mega Ball - zgadzała się. Potem sprawdziła resztę - te same co w losowaniu. Wyobraźcie sobie emocje. Myślała, że dostanie zawału, do tego doszło też sporo okrzyków radości.

Małżeństwo przez kilka miesięcy ukrywało fakt wygranej. W końcu to gigantyczne pieniądze, zmieniające życie bezpowrotnie. Było to bardzo trudne, ale też ekscytujące. Po odebraniu nagrody dostali "tylko" 64 796 160 $ jednorazowej wypłaty. W Stanach standardem jest, że pełną kwotę wypłaca się tylko w ratach przez wiele lat. Pojedyncza wypłata jest mocno obcinana.

Oboje mają po 37 lat i sporo życia przed sobą. Dotychczas jednak nie dokonali żadnych zakupów za pieniądze z loterii. Wiadomo, że chcą założyć jakąś fundację. Cały czas próbują przyzwyczaić się do dużej wygranej. Może kupią duży dom, ale nie teraz. Takie pieniądze ich przytłoczyły i czekają, aż zrozumieją co ich spotkało.


Komentarze:

Patrykb2016-07-07 14:58:03

dzieło przypadku wygrało, ja zawsze biore kupony, ktorych ktos nie chcial w kolekturze

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: W sobotę do wygrania 12 mln zł w Lotto - wyniki 30.06
Nowszy artykuł: Mamy kumulację 15 000 000 zł (wyniki 02.07.2016)
kalendarz lotto

Reklama

NewsyLoteria Świąteczna od 22 listopada do 31 grudnia 2018 r.!

Rusza kolejna edycja loterii świątecznej dla fanów .. | 22.11.2018


Lotto przez internet za sprawą usługi iLotto już od grudnia?

iLotto nowa usługa gry przez internet w gry losowe Totalizatora Sportowego wystar.. | 19.11.2018


Listopad zaczyna się od wygranych w Eksta Pensji i Lotto Plus!

Od dużych wygranych w Lotto Plus oraz Ekstra Pensji polscy gracze zaczęli jesien.. | 05.11.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl