Kumulacja Lotto: 11 000 000 zł
Kumulacja Eurojackpot: 400 000 000 zł

Nie posłuchał żony i wygrał 169 mln $ w Powerball

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2016, , Udostępnij:

Jej mąż jej nie słuchał. Wszędzie w USA trąbiono o wielkiej kumulacji w znanym Powerball'u i zapewne miał już tego dość. Skończyło się tym, że przez niego para wzbogaciła się o grube miliony dolarów.

Nancy poprosiła męża, pracującego w nowojorskiej policji, o kupno zakładu na tamtejsze Lotto - Powerball. Uległa manii jaka przetacza się po kraju w związku z gigantyczną kumulacją. Wynosiła ona prawie miliard dolarów (900 mln). Była naprawdę duża, na polskie warunki niewyobrażalna. Nic dziwnego, że każdy o niej mówił i brał w niej udział.

Zamiast tego, jej mąż postanowił użyć ostatniego dolara z portfela na zakup zakładu Mega Millions. Kiedy Nancy otrzymała gigantyczny czek z kwotą wygranej mówiła, że dobrze zrobił.

O wygranej dowiedziała się dzień po losowaniu. Usłyszała, że ktoś wygrał w miejscu, gdzie to właśnie jej mąż kupił zakład. Postanowiła sprawdzić numery na kuponie. Sprawdzanie zaczęła od dodatkowej liczby - Mega Ball - zgadzała się. Potem sprawdziła resztę - te same co w losowaniu. Wyobraźcie sobie emocje. Myślała, że dostanie zawału, do tego doszło też sporo okrzyków radości.

Małżeństwo przez kilka miesięcy ukrywało fakt wygranej. W końcu to gigantyczne pieniądze, zmieniające życie bezpowrotnie. Było to bardzo trudne, ale też ekscytujące. Po odebraniu nagrody dostali "tylko" 64 796 160 $ jednorazowej wypłaty. W Stanach standardem jest, że pełną kwotę wypłaca się tylko w ratach przez wiele lat. Pojedyncza wypłata jest mocno obcinana.

Oboje mają po 37 lat i sporo życia przed sobą. Dotychczas jednak nie dokonali żadnych zakupów za pieniądze z loterii. Wiadomo, że chcą założyć jakąś fundację. Cały czas próbują przyzwyczaić się do dużej wygranej. Może kupią duży dom, ale nie teraz. Takie pieniądze ich przytłoczyły i czekają, aż zrozumieją co ich spotkało.

Źródło: https://people.com/celebrity/husband-buys-wrong-lottery-ticket-at-wins-169-million/


Komentarze:

Avatar użytkownika Patrykb
Patrykb07.07.2016 14:14:58

dzieło przypadku wygrało, ja zawsze biore kupony, ktorych ktos nie chcial w kolekturze

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj