Eurojackpot: 300 000 000 zł
Lotto: 12 000 000 zł

Nieudane losowanie Ekstra Pensji 23.09 - awaria!


Opublikowano: 24.09.2015,

We wczorajszym losowaniu doszło do niecodziennej sytuacji. Podczas losowania Ekstra Pensji zacięła się maszyna nie pozwalając na dokończenie losowania. Co dalej z tym fantem? Minęła północ i nadal nie ma wyników.

Komentarze prezenterów podczas losowania na żywo dodawały smaczku jako, że miało to być jubileuszowe, setne losowanie tej gry. Życzono graczom wysokich wygranych i dużo szczęścia. Niestety złośliwość rzeczy martwych ujawniła się w środku losowania. Pierwszą wylosowaną liczbą była 4. Potem nadeszła pora na liczbę 29. Potem zapadła długa cisza po tym jak kolejna wylosowana kulka zacięła się na "zjeżdżalni" maszyny po wylosowani. Po chwili prezenterka oznajmiła, że nastąpiła usterka techniczna i zgodnie z decyzją komisji nadzorującej losowanie (kontroli gier i zakładów) losowanie odbędzie się poza wizją. Pytań i wątpliwości jest wiele. Czy wylosowano 2 czy trzy liczby w takim wypadku? Cyferki na trzeciej kuli nie sposób było dojrzeć bo nie dotarła ona do miejsca, gdzie jest robione zbliżenie. Czy losowanie będzie dokończone czy zorganizowane od nowa? Jeśli będzie od nowa czy będą się liczyły wylosowane kule?

Brak wyników Ekstra Pensji z 23.09

Aktualizacja g. 01:45 - Wyniki Ekstra Pensji to 4, 20, 23, 29, 30 i 1.

Od studia Lotto minęło już kilka godzin ale nadal nie pojawiły się wyniki na oficjalnej stronie lotto.pl. Jak tylko będą one podane do wiadomości publicznej opublikujemy je. Póki co setne losowanie okazało się pechowe. Paradoksalnie taka wpadka na wizji może udowadniać, że losowania rzeczywiście odbywają się na żywo i jak widać nie wszystko zawsze idzie zgodnie ze scenariuszem.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj