Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Nikt nie zgłosił się po odbiór 35 mln zł z Lotto


01.09.2015,


Nikt nie zgłosił się po odbiór 35 mln zł z Lotto

Póki co nie znalazł się Gracz, który 22 sierpnia 2015 r. wygrał w Lotto ponad 35 mln zł. Czas na odebranie nagrody jeszcze nie minął, ale wszyscy zastanawiają się dlaczego nikt nie postanowił tego zrobić?

Być może jest to sposób na uniknięcie tego całego zgiełku i szumu wokół wielkiej wygranej, który powstał w Ziębicach, gdy okazało się, że to tam zagrano zwycięski kupon. Małe miasteczko w takiej sytuacji może sprawić wiele problemów - tutaj ludzie bardzo dobrze się znają. Mieszkańcy cały czas zastanawiają się kto mógł wygrać rekordową w polskim Lotto kwotę pieniędzy. Pojawiają się też pogłoski, że wygraną mógł zgarnąć ktoś kto był w Ziębicach przejazdem. Po mieście krążą plotki, przyjechała nawet telewizja. Pracownicy kolektury także nie mają pojęcia kogo dotknęło wielkie szczęście.

Nie brakuje też opinii, że po prostu nikt nie wygrał, chociaż ta opcja jest mało prawdopodobna. Gracz, który posiada kupon z wylosowanymi liczbami ma 60 dni od dnia losowania na zgłoszenie się po należne pieniądze. Następnie, jeśli przekroczy ten czas ma kolejne 60 dni na odwołanie się w przypadku gdy zgubił kupon lub po prostu nie było go w Polsce. Podobne poszukiwania zwycięzcy były prowadzone w innych krajach. Przykładowo, gdy ktoś wygrał 35 mln funtów w Wielkiej Brytanii, informacje pojawiały się na największych portalach m.in. BBC.

Najsławniejsza nieodebrana w Polsce kwota to aż 17 mln złotych z wielkiej Kumulacji 50 mln zł z końca 2012 roku. W przypadku tej wygranej przepadła ona dla gracza bezpowrotnie nie zgłosił się w wyznaczonym czasie. Pieniądze w takim wypadku trafiają do Skarbu Państwa.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Kolejne miliony w Lotto jadą do Łodzi
Nowszy artykuł: Nie mamy Twojej wygranej i co nam zrobisz?
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Nawet pół miliarda złotych za wygrane I i II stopnia w Eurojackpot w piątek!

Kumulacja W Eurojackpot nadal nie rozbita! Kumulac.. | 17.06.2018


Zakład wart kilka milionów wisiał przez 5 tygodni na lodówce!

Zakład australijskiej gry liczbowej przez 5 tygodni czekał na drzwiach lodówk.. | 15.06.2018


Ekstra Pensja w Kościanie, czyli 5 tys. zł przez 20 lat!

11 czerwca jeden z Graczy Kościana wygrał główną wygraną w Ekstra Pensji. .. | 14.06.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl