Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Odebrano rekordowe 35 mln zł - Lotto

Odebrano rekordowe 35 mln zł - Lotto

Wczoraj media internetowe po raz kolejny zawrzały, jako że wielkie pieniądze rozbudzają nasze zmysły. Informowaliśmy o tym, że przez długi czas nikt nie zgłaszał się po wygraną I-go stopnia w Lotto, rekordowe 35 mln zł. Milioner jednak odnalazł się.

Rekord padł w Ziębicach na Dolnym Śląsku i był głównym tematem na ustach mieszkańców. Zrodziło się wiele plotek i dociekań kto może być zwycięzcą. A ten kazał na siebie czekać całkiem długo bo całe trzy tygodnie. Dlaczego tyle czasu to trwało? Czyżby szczęśliwiec czekał na ucichnięcie tej sprawy? W końcu miasteczko, w którym wygrał ma tylko 10 tys. mieszkańców, a plotki roznoszą się tu bardzo szybko. Według doniesień z magazynów internetowych, właściciel szczęśliwego kuponu Lotto zgłosił się do jednego z oddziałów Totalizatora Sportowego w ubiegłym tygodniu. Nie wziął gotówki co byłoby dość niewygodne przy tak wielkiej kwocie. Dostanie pieniądze przelewem na konto. Teraz zapewne wszyscy będą się zastanawiać jak to jest stać się posiadaczem tak wielkiego majątku. Dla porządku przypomnijmy, że od wygranej zostanie odciągnięty podatek 10% w wysokości ponad 3,5 mln zł. To więcej niż ostatnia wrześniowa wygrana w Lotto.

W historii zdarzały się przypadki przepadnięcia wygranych z powodu roztrzepania właścicieli kuponów lotto. W 2008 roku przepadło prawie 12 mln złotych ponieważ Gracz przekroczył czas na odebranie wygranej, a ten wynosi 60 dni na odebranie i kolejne 120 na reklamację, łącznie 6 miesięcy. W 2012 roku emocjonowaliśmy się wielką kumulacją 50 000 000 zł w której ostatecznie 3 osoby wygrały do podziału 51 mln zł. Jeden z graczy niestety nie odebrał wygranej.. przepadło 17 mln zł. W przypadku zwycięzcy z Bolimowa, zawdzięcza on wiele ludziom, którzy zaangażowali się w jego poszukiwania. Długo nie było wiadomo kto wygrał, aż po nagłośnieniu sprawy półtora miesiąca po losowaniu szczęśliwych wyników gagatek zgłosił się po wygraną. Brak zgłoszenia się po wygraną w polskich loteriach to jednak rzadkość i wszystkim życzymy by pamiętali o swoich kuponach i nie gubili ich.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Loteria pozwana przez graczy, którzy nie dostali wypłat
Nowszy artykuł: W Lotto kumulacja 5 000 000 zł
kalendarz lotto

Reklama

Newsy

Kobieta wygrała w trzech zdrapkach z rzędu!

Lubisz grać w zdrapki? Tej kobiecie udało się w.. | 19.04.2018


Kumulacja Eurojackpot urosła do 145 000 000 zł!

Jedna osoba z Polski wygrała ponad 2 miliony zło.. | 15.04.2018


Główna wygrana Ekstra Pensji w Koninie

W niedzielę, główna wygrana z Ekstra Pensji pow.. | 26.03.2018


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl