Eurojackpot: 170 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Opel Insignia nagrodą specjalną w Narodowej Loterii Paragonowej


27.10.2015,


Opel Insignia nagrodą specjalną w Narodowej Loterii Paragonowej

Czarny, o pięknej sylwetce. Niezwykle elegancki, dopracowany w każdym detalu. Zaprojektowany z miłością i z pasją. Komfortowy, technologicznie zaawansowany do tego stopnia, że wyprzedza konkurentów nie tylko na drodze w czasie jazdy. I chociaż to Opel Insignia, to dzięki Narodowej Loterii Paragonowej każdy Polak ma szansę go posiadać.

Opel Insignia jest nagrodą specjalną w Loterii - służy promocji wybranych branż, zmienianych co kwartał - spodziewać się należy takich obszarów działalności gospodarczej, w których kasa fiskalna jest "nowością" i w których konsumenci nie są jeszcze przyzwyczajeni do pobierania wydruków potwierdzających transakcję, przykładowo w salonach fryzjerskich i salonach kosmetycznych.

Narodowa Loteria Paragonowa wystartowała z dniem 1 października 2015 roku i zakończy się w dniu 30 września 2016 roku. Pierwsze losowanie nagrody specjalnej odbędzie się 18 stycznia 2016 roku i zapewne będzie jednym z najbardziej emocjonujących wydarzeń związanych z Loterią. Łącznie w ciągu roku Opel Insignia pojawi się cztery razy jako nagroda specjalna.

Pozostałe nagrody, które można wygrać po zarejestrowaniu paragonu na kwotę minimum 10 złotych, nie wskazują na żadną z branż (ale warto zwrócić uwagę, czy nie będzie ona akurat promowana - można to sprawdzić w formularzu rejestrującym paragon w Loterii). Są one nie mniej atrakcyjne i każdy, kto je wygra, będzie z nich zadowolony. Bogato wyposażony Opel Astra trafi do dwunastu nowych właścicieli, zwolnionych z kosztów związanych z opłacaniem składki OC i AC przez rok czasu. Notebook ThinkPad to hit Lenovo, który trafi do siedemdziesięciu dwóch osób. Miłośnicy nowych technologii znajdą radość w posiadaniu iPada Air 2, wzmocnionego o bezpłatny dostęp do internetu przez okres jedenastu miesięcy - ta nagroda trafi do osiemdziesięciu czterech osób.

Warto więc gromadzić i rejestrować paragony fiskalne na oficjalnej witrynie poświęconej Narodowej Loterii Paragonowej. Należy pamiętać, że paragonów nie wolno zgubić - stanowią one podstawę do odebrania nagrody.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Wyniki Lotto jednak da się ustawić - przynajmniej w USA
Nowszy artykuł: Kumulacja Lotto to już 5 000 000 zł
kalendarz lotto

Reklama

NewsyMożna grać w Keno przez internet!

Totalizator Sportowy umożliwił zawieranie zakładów.. | 15.10.2019


Jaki jest rekord wygranej Mini Lotto? Od soboty to ponad 377 tys. zł

7 października 2019 roku padł nowy rekord wygranej w Mini Lotto. .. | 07.10.2019


Wypłata wygranej na kartę płatniczą lub konto w ofercie punktów Lotto!

Po pozytywnych testach, wygrane Lotto będzie można wypłacać bezpośrednio na k.. | 16.09.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl