Eurojackpot: 140 000 000 zł
Lotto: 4 000 000 zł

Opel Insignia nagrodą specjalną w Narodowej Loterii Paragonowej


Opublikowano: 27.10.2015,


polskie banknoty wystające z wlewu paliwa samochodu osobowego

Czarny, o pięknej sylwetce. Niezwykle elegancki, dopracowany w każdym detalu. Zaprojektowany z miłością i z pasją. Komfortowy, technologicznie zaawansowany do tego stopnia, że wyprzedza konkurentów nie tylko na drodze w czasie jazdy. I chociaż to Opel Insignia, to dzięki Narodowej Loterii Paragonowej każdy Polak ma szansę go posiadać.

Opel Insignia jest nagrodą specjalną w Loterii - służy promocji wybranych branż, zmienianych co kwartał - spodziewać się należy takich obszarów działalności gospodarczej, w których kasa fiskalna jest "nowością" i w których konsumenci nie są jeszcze przyzwyczajeni do pobierania wydruków potwierdzających transakcję, przykładowo w salonach fryzjerskich i salonach kosmetycznych.

Narodowa Loteria Paragonowa wystartowała z dniem 1 października 2015 roku i zakończy się w dniu 30 września 2016 roku. Pierwsze losowanie nagrody specjalnej odbędzie się 18 stycznia 2016 roku i zapewne będzie jednym z najbardziej emocjonujących wydarzeń związanych z Loterią. Łącznie w ciągu roku Opel Insignia pojawi się cztery razy jako nagroda specjalna.

Pozostałe nagrody, które można wygrać po zarejestrowaniu paragonu na kwotę minimum 10 złotych, nie wskazują na żadną z branż (ale warto zwrócić uwagę, czy nie będzie ona akurat promowana - można to sprawdzić w formularzu rejestrującym paragon w Loterii). Są one nie mniej atrakcyjne i każdy, kto je wygra, będzie z nich zadowolony. Bogato wyposażony Opel Astra trafi do dwunastu nowych właścicieli, zwolnionych z kosztów związanych z opłacaniem składki OC i AC przez rok czasu. Notebook ThinkPad to hit Lenovo, który trafi do siedemdziesięciu dwóch osób. Miłośnicy nowych technologii znajdą radość w posiadaniu iPada Air 2, wzmocnionego o bezpłatny dostęp do internetu przez okres jedenastu miesięcy - ta nagroda trafi do osiemdziesięciu czterech osób.

Warto więc gromadzić i rejestrować paragony fiskalne na oficjalnej witrynie poświęconej Narodowej Loterii Paragonowej. Należy pamiętać, że paragonów nie wolno zgubić - stanowią one podstawę do odebrania nagrody.

Źródło: https://www.gov.pl/web/finanse/narodowa-loteria-paragonowa


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj